Federal-Mogul na targach Automechanika 2018

Federal-Mogul
31.8.2018

Federal-Mogul Motorparts zaprasza na swoje stoisko podczas targów Automechanika 2018, które odbędą się w dniach 11-15 września we Frankfurcie. Podczas wydarzenia firma zaprezentuje nowe produkty i projekty, dotyczące wielu cenionych marek z rynku części zamiennych. Federal-Mogul Motorparts pojawi się we Frankfurcie w pawilonie 3.0 na stoisku D51.

Federal-Mogul Motorparts z nowym programem wsparcia klientów i rozszerzoną ofertą Champion® zaprezentuje się na targach Automechanika 2018. Czekają nas premiery nowych produktów, nowy asortyment marek oraz nowa platforma edukacyjna Garage Gurus. Czego możemy się spodziewać?

  • Garage Gurus: premiera rozbudowanej platformy wsparcia dla klientów, opierającej się na czterech filarach (Onsite, Online, On-Call i On-the-Go), które bliżej poznamy podczas oficjalnej prezentacji we Frankfurcie.
  • Champion®: wprowadzenie do oferty akumulatorów, nowych produktów hamulcowych i oświetlenia.
  • MOOG®: produkty tej marki mają jeszcze lepiej wyróżniać się od oferty konkurencji. Ma w tym pomoc zmiana specyfikacji wybranych materiałów, zastosowanie nowych technologii i zwiększenie możliwości produkcyjnych. Temu wszystkiemu będzie towarzyszyć prezentacja nowych opakowań.
  • Ferodo®: podczas targów zostanie podkreślona współpraca marki z branżą OE oraz jej wkład w rozwój oferty produktów hamulcowych dla rynku wtórnego – w ostatnim czasie Ferodo jako pierwsze wprowadziło na rynek wtórny klocki hamulcowe do najnowszej generacji Forda Fiesty i Alfy-Romeo Stelvio.
  • Jurid®: na stoisku zobaczymy kierunkowe klocki hamulcowe oraz nowe opakowania, podkreślające duże przywiązanie marki do detali.
  • Części silnikowe i uszczelnienia: wprowadzenie najnowszych technologii w produktach na rynek wtórny oraz rozszerzenie oferty Payen® Pro-fit.
  • Beru®: premiera irydowych świec zapłonowych, prezentacja praktycznych narzędzi oraz czujników. Uwagę gości targowych ma zwrócić również nowa, bardziej responsywna strona internetowa marki.

Na stoisku tradycyjnie pojawią się interaktywne wystawy i prezentacje produktowe. Dodatkowo podczas targów będzie można porozmawiać z kadrą zarządzającą Federal Mogul Motorparts.

– Targi Automechanika we Frankfurcie to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez branży motoryzacyjnej w Europie. To doskonała okazja do zaprezentowania efektów tworzenia innowacji i naszej ciężkiej pracy” – mówi Andrew Sexton, Aftermarket and Regional President, EMEA. „To wyjątkowy czas dla naszej firmy. Oprócz kilku premier produktów, po raz pierwszy zaprezentujemy naszą platformę wsparcia Garage Gurus, która na rynku wtórnym będzie rewolucyjnym krokiem naprzód. Wierzymy, że inwestowanie w edukację i rozwój profesjonalistów przyniesie wzrost wiedzy specjalistycznej. A skorzysta na tym każdy, od kierowców przez mechaników i właścicieli warsztatów po dystrybutorów. Dodatkowo, ewolucja Championa w kierunku marki z kompleksową ofertą osiąga swój finalny wymiar, dzięki wprowadzeniu nowych produktów i technologii”.

Automechanika to wiodące na świecie targi branży części zamiennych, zapewniające doskonały wgląd w aktualną ofertę produktową i dostępne technologie. Targi przyciągają czołowych dostawców z branży motoryzacyjnej i dają możliwość zaprezentowania nowych technologii, które mogą wpłynąć na cały łańcuch dostaw.

Źródło: Informacja prasowa Federal-Mogul

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę