Federal-Mogul Motorparts uruchamia nowy program pomocy technicznej

Federal-Mogul
13.9.2018

Federal-Mogul Motorparts uruchomił projekt Garage Gurus – bezpłatny program wszechstronnego wsparcia dla mechaników, właścicieli warsztatów oraz dystrybutorów. Garage Gurus oferuje pomoc techniczną oraz szkolenia stacjonarne, internetowe i w terenie. Ten nowatorski na rynku wtórnym program zyskał już uznanie – został nominowany do nagrody 25. targów Automechanika Frankfurt „Innovation Award” w kategorii Naprawa i Diagnostyka.

Garage Gurus składa się z czterech głównych filarów, skoncentrowanych na wsparciu technicznym:

  • Gurus Onsite: zajęcia i kursy odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu centrum Garage Gurus w Holandii lub w regionalnych oddziałach firmy.
  • Gurus On-the-Go: Specjalnie przygotowane pojazdy z odpowiednim wyposażeniem technicznym odwiedzą warsztaty z interaktywnymi prezentacjami oraz szkoleniami dla mechaników na temat najnowszych narzędzi oraz rozwiązań i technologii wykorzystywanych w produkcji części zamiennych. Początkowo usługa zostanie uruchomiona w siedmiu krajach, w tym w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Rosji, Rumunii i Serbii.
  • Gurus Online: internetowa platforma szkoleń technicznych, dostępna 24/7, uczy i rozwija wiedzę na temat systemów, komponentów i serwisowania pojazdów. Strona zawiera interaktywne moduły szkoleniowe, wskazówki techniczne i filmy prezentujące sposoby rozwiązywania problemów.
  • Gurus On-Call: specjaliści techniczni, dostępni poprzez infolinię lub Skype’a, odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i diagnostyki. Lokalne numery infolinii znajdziesz na stronie internetowej www.fmgaragegurus.eu lub możesz skontaktować się poprzez Skype'a: gurus_on_call. 6 języków (w tym polski), 100+ krajów.

– Dzięki Garage Gurus mechanicy mogą być na bieżąco z najnowszym wyposażeniem oraz nowymi informacjami. Dzięki naszemu programowi mogą śledzić rozwój technologii w branży motoryzacyjnej – wyjaśnia Marijn Staal, Trade and Technical Services Manager, Federal-Mogul Motorparts EMEA. – Każdy filar programu przyczynia się do realizacji celu, jakim jest zapewnienie doskonałego wsparcia technicznego na rynku części zamiennych. Poziom wsparcia, który możemy zaoferować klientom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, znacznie podniósł się dzięki tej inicjatywie.

– Głównym celem Garage Gurus jest zaangażowanie i wspieranie mechaników podczas ich codziennej pracy – dodaje. – Wierzymy, że przeszkoleni i dobrze poinformowani mechanicy są sercem szybko rozwijającego się sektora napraw pojazdów. Nawet najbardziej doświadczeni mechanicy wiedzą, że w tym zawodzie nigdy nie przestajesz się uczyć. Dlatego chcemy być dla nich źródłem informacji technicznych i wsparciem, na które mogą liczyć.

Garage Gurus jest adaptacją uznanej inicjatywy prowadzonej przez Federal-Mogul Motorparts w USA, która teraz została zmodyfikowana pod wymagania rynków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Garage Gurus przejmuje niektóre funkcje i zastępuje program F-M Campus, program wsparcia marketingowego FM4Me i europejską infolinię pomocy technicznej ETCC. Połączenie dotychczasowych programów edukacyjnych, wsparcia i promocyjnych przynosi znaczące korzyści dla klientów w całym regionie, a wszystkie zasoby są dostępne w jednym miejscu.

Więcej informacji o programie Garage Gurus, pozwalającym rozwijać wiedzę i dołączyć do rosnącej społeczności, znajdziesz na stronie www.fmgaragegurus.eu.

Źródło: Informacja prasowa Federal-Mogul
 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę