Farécla – nowy zawodnik zespołu Saint-Gobain

Farécla w ofercie Saint-Gobain HPM Polska
4.8.2020

Produkty firmy Farécla od początku sierpnia dostępne są na rynku polskim w ramach oferty firmy Saint-Gobain HPM Polska. Reputacja brytyjskiej marki w zakresie produkcji wiodących na rynku mieszanek polerskich jest znana na całym świecie, co skłoniło Saint-Gobain do dołączenia jej do stale rosnącego portfolio marek Grupy. Posunięcie to wzmocniło obecność Grupy w segmentach rynku polerowania i wykańczania oraz jej zdolność techniczną do opracowywania wiodących, innowacyjnych produktów.

Oferta  Farécla obejmuje szeroką gamę środków do polerowania, aplikatorów polerskich, maszyn i akcesoriów. Do głównych linii produktowych należą:

  • G3, G6, G10 – jedne z najpopularniejszych w warsztatach blacharskich i lakierniczych produktów do przygotowania powierzchni i polerowania. Linia obejmuje pasty i mleczka polerskie, nabłyszczacze i woski dopasowane do wszystkich powłok lakierniczych.
  • G360 – rewolucyjny system polerowania opracowany w celu wyeliminowania konieczności stosowania krążków ściernych P3000. Jest super szybki i bardzo łatwy w użyciu.
  • G3 Pro - pełna gama produktów do pielęgnacji pojazdów. Opracowana dla profesjonalistów i dostępna dla amatorów, oferta produktów tej linii przeznaczona jest do czyszczenia wnętrza pojazdu jak i jego zewnętrznych elementów, korekcji lakieru i wykańczania karoserii.
  • Profile – przeznczona m.in. do kompozytów, szeroko stosowana w przemyśle morskim, produkcji i naprawach form, komponentach z włókna węglowego, lakierowanym drewnie, lakierowanych elementach mebli i innych.

Wszystkie komponenty w produktach Farécla powstają na bazie opatentowanych formuł, przy ścisłej kontroli, tak aby zawsze zapewnić idealny rezultat. Specjalna technologia ścierna pozwala na uzyskanie szybszego cięcia i skrócenia czasu danego etapu, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu środka polerskiego, co przekłada się na efektywność kosztowa procesu. Wysoka jakość produktów gwarantuje doskonałe wykończenie i brak konieczności poprawek.

Więcej informacji na temat produktów Farécla można znaleźć na stronie internetowej  www.nortonabrasives.com lub uzyskać podczas kontaktu z przedstawicielem Norton Saint-Gobain.

Źródło: Saint-Gobain

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę