EVBox i EVPlus łączą siły

30.7.2020

EVBox, dostawca inteligentnych i skalowalnych rozwiązań w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych na całym świecie, podpisuje umowę z EVPlus jako resellerem na polski rynek, aby wspólnie rozwijać elektromobilność w kraju.

EVPlus, dostawca produktów i usług w zakresie elektromobilności, zwiększy liczbę stacji ładowania w swoim asortymencie dzięki inteligentnym rozwiązaniom ładowania EVBox. Produkty, które wzbogacą ofertę EVPlus to EVBox Elvi, EVBox BusinessLine i EVBox Iqon.

Dzięki platformie Fortum Charge & Drive, EVPlus oferuje kierowcom pojazdów elektrycznych kompleksowe rozwiązania obejmujące stację ładowania, oprogramowanie i dodatkowe usługi, w tym instalację. Rozwiązanie to pomoże popularyzować elektromobilność w Polsce, dzięki swojej wszechstronności i niezawodności.

Zarówno EVBox, jak i EVPlus należą do PSPA — największej i najbardziej aktywnej organizacji branżowej w Polsce, która kreuje rynek elektromobilności. PSPA zrzesza ponad 120 przedsiębiorstw z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu, będąc 3. pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie. W dorobku organizacja ma kilkaset projektów, których celem jest wsparcie uczestników rynku i promocja elektromobilności w Polsce.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę