EV Klub Polska ulepsza swoją aplikację mobilną

EV Klub Polska ulepsza swoją aplikację mobilną EV Klub Polska

Od 8 kwietnia br. EV Klub Polska wprowadza w swojej aplikacji mobilnej sekcję Premium, która umożliwi dostęp do unikalnych benefitów. Wśród nich są m.in. zniżki na ładowanie, które realnie przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów elektrycznych. 

EV Klub Polska jest ruchem użytkowników pojazdów elektrycznych, zrzeszającym ponad 7 tysięcy osób. Członkostwo w klubie jest darmowe i każdy zainteresowany może korzystać z funkcjonalności aplikacji mobilnej EV Klub Polska, dostępnej przez sklep Google czy App Store. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą m.in. posługiwać się i oznaczać na mapie stacji ładowania, uzyskać wsparcie z Centrum Pomocy EV Klub Polska czy też czatować z innymi klubowiczami, szukając pomocy i odpowiedzi na pytania dotyczące elektromobilności.

Potrzeby użytkowników samochodów elektrycznych rosną, tak samo jak rośnie rynek elektromobilności w Polsce, liczący już ponad 60 tys. samochodów całkowicie elektrycznych. Dlatego w ramach rozbudowywania funkcjonalności naszej aplikacji wdrażamy sekcję Premium, w której zarejestrowani użytkownicy będą mogli skorzystać z szeregu zniżek, nie tylko na kawę czy myjnię, ale przede wszystkim na ładowanie, urządzenia do ładowania, akcesoria do pojazdów elektrycznych i wiele innych – mówi Łukasz Lewandowski, Prezes Fundacji EV Klub Polska.

Wiele korzyści za tak niewiele

Kluczowa zmiana w aplikacji, która zostanie wprowadzona 8 kwietnia br., dotyczyć będzie benefitów. Co to oznacza? Klubowicze zyskają dostęp do szeregu atrakcyjnych ofert. Ładując samochód elektryczny będą mogli skorzystać m.in. z darmowych 15 lub 25 kilowatogodzin miesięcznie do wykorzystania w sieci GreenWay Polska, zyskując odpowiednio ok. 47 i 60 zł (wyliczenia na podstawie abonamentów Energia STANDARD i Energia PLUS), 20 zł miesięcznie na usługi ładowania w aplikacji Elocity oraz 10% rabatu miesięcznie na ładowanie w sieci GO+EAuto. Ponadto prowadzone są rozmowy w sprawie kolejnych zniżek, z takimi operatorami jak: Power Dot, Ekoen, Budimex Mobility, Eleport czy ORLEN.

Za pośrednictwem aplikacji skorzystać będzie można również z 20% zniżki na wymianę opon w sieci warsztatów Euromaster (ok. 40 zł), 10% na ładowarkę mobilną Habu od firmy Green Cell (270 zł) oraz 10% na produkty od PlugBox Europe (ok. 300-400 zł), a także wiele innych, atrakcyjnych benefitów. Już od maja w benefitach dostępna będzie również darmowa kawa od Shell Polska.

To tylko kilka z kilkudziesięciu korzyści, które oferujemy klubowiczom. Większość z nich jest dostępna co miesiąc, co w skali roku przekłada się na oszczędności użytkowników aut elektrycznych wynoszące kilkaset złotych. Zatem opłata subskrypcyjna względem korzyści, które można uzyskać jest symboliczna. Co więcej, obecnie finalizujemy rozmowy z kolejnymi kilkunastoma firmami, które zaoferują niebawem swoje produkty i usługi z wysokimi rabatami dla naszej społeczności. Poszerzymy znacząco ofertę operatorów stacji ładowania, którzy przekażą co miesiąc vouchery na ładowanie na swoich stacjach, a w okresie wakacyjnym po raz kolejny uruchomimy z Autopay „Autostradę do Elektromobilności”, zwalniając użytkowników samochodów elektrycznych z opłat za państwowe autostrady w Polsce – dodaje Łukasz Lewandowski. 

Tylko 4 złote na miesiąc

Fundacja, przed podjęciem decyzji o wdrożeniu opłaty za subskrypcję sekcji Benefitów, dokonała konsultacji z klubowiczami. 37% ankietowanych opowiedziało się za opłatą roczną 99 zł. 36% wybrało 49 zł, 10% sugerowało 149 zł, z kolei 4% klubowiczów byłoby skłonnych rocznie zapłacić 199 zł. Jedynie 4% klubowiczów chciało pozostawienia darmowej subskrypcji, a 9% ankietowanych zaproponowało rozwiązania wprowadzenia kilku pakietów Premium z różnymi wysokościami rabatów. 

Uwzględniając wyniki ankiety, Fundacja EV Klub Polska podjęła decyzję o wdrożeniu opłaty za strefę Premium w wysokości 99 zł rocznie (8,25 zł miesięcznie). W pierwszym miesiącu obowiązywania płatności, klubowicze będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 49 zł rocznie. 

Źródło: EV Klub Polska

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę