ELIT Polska zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji otwarcia CN Wrocław

Piknik Rodzinny ELIT Polska z okazji otwarcia CN Wrocław ELIT Polska
3.9.2021

Piknik Rodzinny w CN Wrocław w sobotę 4 września z okazji ponownego otwarcia jednego z najważniejszych miejsc dla ELIT Polska, to interesująca propozycja na weekend.

Końcówka wakacji to wiele powodów do zadowolenia dla ELIT Polska. Jednym z nich jest otwarcie CN Wrocław po czasie nieobecności.

Z tej okazji zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia i eurobungee to świat przygotowany specjalnie dla najmłodszych. Dorośli mogą wziąć udział w szkoleniach zorganizowanych przez dostawców oraz zagrać w koło fortuny razem z firmą Castrol.

Piknik rodzinny ELIT Polska to również strefa gastronomiczna, fotobudka, piłkarzyki oraz DJ, który umili czas muzyką.

Organizator zaprasza wszystkich klientów biznesowych ELIT Polska na spotkanie w przyjemnej atmosferze już w najbliższą sobotę, 4 września. Od godziny 10:00 do 17:00, przy ulicy Logistycznej 1 w Bielanach Wrocławskich na terenie CN Wrocław.

– Rozmowy z Klientami na żywo to coś, czego przez dłuższy czas brakowało w branży. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie Pikniku Rodzinnego. W ten sposób chcemy spędzić razem z naszymi Klientami czas, rozmawiając o najnowszym wyposażeniu warsztatowym, częściach i szkoleniach. Do dyspozycji będą również nasi Partnerzy, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty. Pamiętamy także o rozrywce dla dzieci i dorosłych. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu mamy dobrą propozycję na pierwszą sobotę września dla wszystkich osób zainteresowanych rynkiem aftermarket – mówi Anna Cebeńko z ELIT Polska.

W trakcie Pikniku Rodzinnego pojawią się przedstawiciele firm oraz produkty takich marek jak: Airpress, Teng Tools, Textar Polska, Filtron, Corteco, Castrol, Centra, NOCO, Scheaffler, Shell Helix, Magnetti Marelli, Denso, Norfi, Osram, Mann Filter.

Źródło: ELIT Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę