Elektroniczne amortyzatory MONROE® w ofercie INTERCARS

27.7.2020
Reklama
Reklama

Amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense™ stanowią bezpośredni odpowiednik amortyzatorów z oryginalnego wyposażenia w pojazdach wyposażonych w technologię elektronicznego zawieszenia. Produkty dostępne są w ofercie Inter Cars.

Zawieszenia pojazdów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Wiodącym trendem jest stosowanie wysoce zaawansowanych zawieszeń elektronicznych. Adaptacyjne lub półaktywne zawieszenia są wyposażone w elektroniczne amortyzatory, które dostosowują charakterystykę jazdy i prowadzenia pojazdu w zależności od preferencji kierowcy i zmian w środowisku jazdy.

Reklama

Wiele popularnych marek samochodów osobowych oferuje modele wyposażone w adaptacyjne zawieszenie z portfolio produktów Monroe Intelligent Suspension. Te fabrycznie montowane systemy są często sprzedawane pod marką producenta samochodów, ale zostały one zaprojektowane i wyprodukowane przez inżynierów Monroe.

Aby wesprzeć klientów, których pojazdy są wyposażone w jedno z tych zaawansowanych zawieszeń elektronicznych, Monroe oferuje innowacyjne, wymienne elektroniczne amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense dla rynku wtórnego. Produkty te są identyczne z elektronicznymi amortyzatorami montowanymi jako oryginalne wyposażenie w wielu popularnych modelach pojazdów, dzięki czemu klienci mogą liczyć na podobnie wysoką wydajność jazdy po naprawie. Ta kompleksowa linia RideSense obejmuje 50 numerów części zamiennych obejmujących ponad 15 milionów pojazdów zarejestrowanych w regionie EMEA. Monroe oferuje również 5 lat gwarancji na Monroe Intellligent Suspension RideSense, gwarantując jakość i niezawodność.

Powiązane firmy

Reklama

Produkt Monroe Intelligent Suspension RideSense jest przykładem połączenia technologii Monroe OE i Aftermarketu. Jako dostawca OE, Monroe zyskuje wgląd w pożądane przez producenta pojazdów cechy jezdne. Spełnienie wymagań OE jest również niełatwe, ponieważ oznacza to utrzymanie intensywnego nacisku na jakość w każdym procesie inżynieryjnym i produkcyjnym. W rezultacie, każdy amortyzator Monroe, zarówno dla rynku OE, jak i wtórnego, jest projektowany i produkowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Przeczytaj więcej o Monroe Intelligent Suspension RideSense na stronie Monroe:
https://aftermarket.monroe.com/en-eu/products/light-vehicles/shock-absorbers/monroe-intelligent-suspension-ridesense.html 
 

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama