Do pobrania kwietniowy autoEXPERT

29.4.2020

W związku z trwającą pandemią koronawirusa i utrudnionymi kontaktami międzyludzkimi udostępniamy wszystkim naszym Czytelnikom do bezpłatnego pobrania kwietniowy numer naszego czasopisma.

W nowym module „White paper” na naszej głównej stronie internetowej (link także na końcu tego artykułu) można pobrać bezpłatnie, a także obejrzeć na ekranie komputera lub w urządzeniach mobilnych najświeższe wydanie magazynu autoEXPERT.

W obecnej sytuacji odosobnienia i narodowej kwarantanny chcemy w ten sposób wspierać Państwa m.in. w pozyskiwaniu istotnych informacji dotyczących możliwości funkcjonowania i rozwoju firm w tych trudnych czasach.

W czwartym tegorocznym numerze czasopisma zwracamy m.in. uwagę na utrzymanie czystości w warsztacie i samochodzie. Nowością jest przegląd generatorów ozonu wraz z ich parametrami eksploatacyjnymi. Ponadto w kwietniowym numerze znajdziecie Państwo sporo ciekawych artykułów nt. regeneracji części, oświetlenia, a specjalny dodatek poświęcony jest układowi klimatyzacji.

Zachęcamy do pobierania naszego magazynu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w nim wiele ciekawych treści, które mogą wspierać i inspirować w prowadzeniu dalszej działalności.

Zapraszamy do lektury!

>>Pobierz magazyn autoEXPERT 4/2020<<

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę