DKV Mobility rozszerza sieć płatności mobilnych

Płatności mobilne z DKV DKV Mobility

DKV Mobility rozwija swoją sieć akceptacji płatności mobilnych. Dzięki funkcji płatności DKV APP&GO w aplikacji DKV Mobility klienci DKV Mobility mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na kolejnych stacjach paliw marek Esso, Texaco i Firezone w Belgii, Holandii i Luksemburgu obsługiwanych przez EG Group.

EG Group z siedzibą w Bredzie (Holandia) to jeden z wiodących globalnych dostawców w sektorze handlu detalicznego artykułami spożywczymi, usług gastronomicznych i paliw. – Partnerstwo z EG oznacza połączenie silnych marek paliw, takich jak Esso i Texaco, z naszą siecią płatności mobilnych – powiedział Sven Mehringer, dyrektor zarządzający Energy & Vehicle Services w DKV Mobility. – Umożliwiając naszym klientom płatności smartfonem na tych stacjach, robimy kolejny krok w już istniejącej i udanej współpracy, która daje łatwy i skuteczny sposób rozliczania paliw za pośrednictwem aplikacji.

– Grupa EG jest dumna z odnowionej współpracy z partnerem kartowym DKV. To duża wygoda dla naszych klientów w Holandii, Belgii i Luksemburgu. Płatności mobilne są szybkie, bezdotykowe i bezpieczne. Nie trzeba wysiadać z samochodu, a transakcję paliwową można zrealizować za pośrednictwem aplikacji DKV Mobility. Płacenie smartfonem to jedna z najnowszych technologii w świecie paliwowym, a stacje Grupy EG również muszą nadążać za tymi nowymi inicjatywami. Dlatego cieszymy się, że ten projekt wkrótce wejdzie w życie – mówi Laurent Grobet (Country Manager Benelux, EG Group).

Funkcja płatności DKV APP&GO jest dostępna na ponad 3000 stacji paliw w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu i Holandii.

Źródło: DKV MOBILITY

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę