Dayco na Autopromotec 2019

Dayco
22.5.2019

Dayco po raz kolejny obecne będzie na targach Autopromotec w Bolonii we Włoszech w dniach 22-26 maja, gdzie zaprezentuje wybór produktów do przenoszenia napędu i innowacji technicznych. Firmę będzie można znaleźć na hali 16, na stoisku C52.

Jako pionier w branży, firma Dayco wprowadziła na rynek wiele nowych rozwiązań, a produkty takie jak teflonowe paski rozrządu High Tenacity (HT) i pasek w oleju (BIO) pozwoliły firmie zyskać dobrą reputację dzięki innowacjom technicznym.

Dayco jest wiodącym dostawcą części silnikowych systemów napędowych dla przemysłu motoryzacyjnego – wyjaśnia Andrea Centrella, Marketing Manager w regionie EMEA – a wydarzenia takie jak Autopromotec pozwalają nam komunikować globalną strategię firmy i markę, informować gości na temat szerokości naszego asortymentu i możliwości technicznych, a także zaoferować pomoc i doradztwo w zakresie „najlepszych praktyk” dla osób odpowiedzialnych za ich instalowanie.

– Autopromotec zapewnia nam idealną platformę do zaprezentowania naszych najnowszych produktów, która obejmuje Dayco BSG 48 V - hybrydowy system stop / start - oraz Decoupler - koło pasowe wału korbowego ze sprężynowym tłumieniem drgań do pojazdów osobowych i ciężarowych. Ponadto wykorzystamy tę okazję do przedstawienia termostatów, naszej najnowszej propozycji w asortymencie, która doskonale uzupełnia naszą obecną ofertę części zamiennych Dayco
– kontynuuje Centrella.

– Oprócz tych ważnych, bieżących nowości, istotne jest, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, by pomóc mechanikom odpowiedzialnym za instalowanie naszych produktów, w wykonywaniu swej pracy zgodnie z najlepszymi możliwymi standardami. W związku z tym zapewnimy również szkolenie techniczne podczas całego wydarzenia.


– Prezentacje na stoisku, które koncentrują się na nowych rozwiązaniach Dayco, w tym: układu napędu hybrydowego BSG 48V, aplikacjach BIO, paskach PV i sterowaniu napędami pomocniczymi, zawierają konkretne przykłady problemów, z jakimi stykają się mechanicy podczas wymiany produktu oraz informacje, jak radzić sobie z nimi, a także wskażemy dlaczego dla poprawnej instalacji układu pasowego ważna jest wymiana wszystkich elementów określonych w instrukcjach serwisowych producenta pojazdu – podsumowuje Centrella.

Źródło: Dayco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę