Cyclomedia wzmacnia swoje zaangażowanie na rynku polskim

Cyclomedia

Cyclomedia zajmuje się dostarczaniem dokładnych, 360-stopniowych panoram i danych 3D pozyskiwanych z poziomu ulicy, wzbogaconych o analizy wspierane przez AI. Firma ogłosiła przejęcie Smart Factor, dostawcy usług inwentaryzacji pasa drogowego i przestrzeni miejskiej w Polsce. To strategiczne przejęcie jest zgodne z misją Cyclomedia, której celem jest rozszerzenie zasięgu i oferty produktów na szybko rozwijających się rynkach.

Ulepszone usługi dla polskich klientów i partnerów 

Dzięki temu przejęciu Cyclomedia zintegruje zaawansowaną technologię i wiedzę Smart Factor, aby zapewnić ulepszone usługi dla polskich klientów i partnerów. Obejmuje to poprawę dokładności i efektywności inwentaryzacji zasobów oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie zbierania danych, wizualizacji, analiz danych i dalszego rozwoju innowacyjnej platformy zarządzania pasami drogowymi SmartGEM. 

Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Smart Factor w Cyclomedia. To przejęcie podkreśla nasze zaangażowanie na rynku polskim i cieszymy się z możliwości, jakie niesie ze sobą. Dzięki połączeniu naszych sił, będziemy oferować niezrównane usługi i innowacyjne rozwiązania naszym klientom i partnerom w Polsce Serge Lupas, CEO Cyclomedia.

Połączenie sił z Cyclomedia to ogromna szansa dla Smart Factor i naszych klientów. Dzięki wsparciu globalnego lidera rynkowego możemy dostarczać lepsze produkty i usługi, poprawiając skalę i czas naszej dostawy. To partnerstwo z pewnością zwiększy wartość, jaką dostarczamy naszym kliento – dodał Tomasz Turczynowicz, CEO Smart Factor.

Korzyści dla polskich klientów i partnerów

Przejęcie przynosi szereg korzyści dla klientów i partnerów w Polsce. Klienci skorzystają z nowoczesnej technologii Cyclomedia, poprawiając dokładność i efektywność inwentaryzacji zasobów infrastruktury i przestrzeni. Partnerzy zyskają również na rozszerzonej ofercie produktów informacyjnych i zbiorów danych.

Połączone kompetencje doprowadzą do innowacyjnych rozwiązań w projektach inwentaryzacji zasobów drogowych, podatkowych oraz budowania bliźniaków cyfrowych przestrzeni miejskiej, dostosowanych do specyficznych potrzeb rynku polskiego. Ponadto, połączone kompetencje Cyclomedia i Smart Factor pozwolą na innowacyjne rozwiązania w projektach inwentaryzacji infrastruktury drogowej i przestrzeni miejskiej, znacznie poprawiając globalną ofertę usług.

Zaangażowanie w rozwój w Polsce 

Przejęcie Smart Factor jest dowodem na silne zaangażowanie Cyclomedia na rynku polskim. Dzięki integracji możliwości Smart Factor, Cyclomedia dąży do znacznego rozwoju swojej działalności w Polsce, korzystając z większej skali i ulepszonej oferty usług. Ten krok jest zgodny z szerszą strategią Cyclomedia, która ma na celu przyspieszenie międzynarodowego wzrostu poprzez strategiczne przejęcia.

Źródło: Cyclomedia 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę