Brembo SENSIFY™ zdobywa złoty medal w kategorii „zorientowanie na przyszłość” w 7. edycji Lingxuan Awards

Brembo SENSIFY™ ze złotym medalem Brembo

Na 7. gali wręczenia Lingxuan Awards, SENSIFY™, pionierski inteligentny układ hamulcowy firmy Brembo, otrzymał złoty medal w kategorii „podwozie przyszłości” za wyjątkową skuteczność.

Lingxuan Awards (po angielsku „China Automotive Parts Industry Award”) to nagrody mające na celu odkrywanie i zachęcenie do rozwoju znane firmy oraz wschodzących graczy na rynku części samochodowych, aby wskazać producentom samochodów ukierunkowane na nowe technologie łańcuchy dostaw. Jury Lingxuan Awards tworzą dyrektorzy ds. zakupów OE i działów badawczo-rozwojowych, a SENSIFY™ firmy Brembo zostało wyróżnione spośród 161 zgłoszeń ze 129 firm.

SENSIFY™ bazuje na dziedzictwie i know-how firmy Brembo. System łączy portfolio produktów Brembo, takich jak zaciski, tarcze i materiały cierne, z technologią cyfrową i sztuczną inteligencją, tworząc elastyczną i rozwojową platformę, obejmującą oprogramowanie, algorytmy predykcyjne i zarządzanie danymi, która kontroluje cyfrowo układ hamulcowy i dostosowuje go do indywidualnych potrzeb kierowców, w celu zwiększenia komfortu jazdy.

Brembo

– Jesteśmy dumni i zaszczyceni tą prestiżową nagrodą. Złoty medal dla SENSIFY™ pokazuje uznanie chińskiego przemysłu motoryzacyjnego dla zaangażowania Brembo w dostarczanie najnowocześniejszych, innowacyjnych, inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań – powiedział Daniele Schillaci, Brembo Chief Executive Officer. – W przyszłości Brembo przyspieszy prace nad SENSIFY™ w Chinach, aby wzmocnić rozwój elektryfikacji i cyfryzacji chińskiego przemysłu samochodowego.

SENSIFY™ łączy projekty najlepszych komponentów hamulcowych z inteligentnym cyfrowym systemem i czujnikami, które kontrolują każde koło niezależnie. Efektem tego jest znakomite prowadzenie samochodu, wysoka wydajność i pełna kontrola, gwarantujące wyjątkowe wrażenia z jazdy i pełne bezpieczeństwo. Ponadto, SENSIFY™ podąża za aktualnymi megatrendami, takimi jak elektryfikacja, łączność i digitalizacja, a także odpowiada wytycznym polityki Chin w zakresie oszczędności energii, redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony środowiska przez przemysł motoryzacyjny.

Brembo będzie kontynuować rozwój innowacyjnych systemów, wprowadzając najnowocześniejsze technologie hamowania dla chińskich klientów i otwierając wspólnie z producentami OE nowy etap na drodze do mobilności przyszłości.

Źródło: Brembo

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę