BIZOL Pro Oil System Clean + p91 do czyszczenia układów olejowych

BIZOL Pro Oil System Clean + p91 do czyszczenia układów olej BIZOL
10.11.2020

Brudny dym ze spalin nie zawsze jest oznaką poważnej usterki silnika. Może się to również zdarzyć z powodu nieostrożnego stosowania oleju silnikowego niskiej jakości lub nieprawidłowego użycia niewłaściwego oleju silnikowego. Zatkane kanały olejowe i zwiększone tworzenie się zanieczyszczeń to częste problemy w silnikach o dużym przebiegu z powodu często zaniedbywanego smarowania. Dlatego tym ważniejsze jest jak najlepsze utrzymanie żywotności silnika za pomocą odpowiednich produktów.

Dobra wydajność z doskonałą kompresją

BIZOL Pro Oil System Clean + p91BIZOL Pro Oil System Clean + p91 to wysokiej jakości i ekonomiczny środek do czyszczenia układów olejowych do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych. Dodatki detergentowe czyszczą cały układ olejowy bez pozostawiania śladów. Ponadto udowodniono, że BIZOLPro Oil System Clean + p91 przywraca niewystarczające ciśnienie sprężania w cylindrze.

Utrata kompresji i zwiększone zużycie z powodu osadów?

Nie wszystkie warsztaty wiedzą, że środek do czyszczenia układu olejowego może zminimalizować zużycie. Aby utrzymać silnik w optymalnym stanie, często nie wystarczy po prostu wymienić olej silnikowy i filtr oleju, ponieważ osady zwykle nadal pozostają w skrzyni korbowej, przewodach olejowych lub innych elementach obwodu oleju. W rezultacie zatkane kanały olejowe uniemożliwiają szybkie smarowanie silnika, co prowadzi do zwiększonego zużycia. Działanie pierścieni tłokowych może być również poważnie osłabione przez zanieczyszczenie, co powoduje utratę kompresji w cylindrach.

Czysty układ olejowy – dla doskonałych osiągów i długiej żywotności silnika

BIZOL rekomenduje stosowanie środka do czyszczenia układu olejowego przed każdą wymianą oleju, ponieważ czyste kanały olejowe gwarantują szybkie smarowanie silnika i zmniejszenie zużycia. Ponadto zmniejsza się zużycie paliwa i emisja CO2, a redukcja zużycia prowadzi do wydłużenia żywotności silnika. BIZOL Pro Oil System Clean + p91 to przydatne uzupełnienie portfolio usług każdego warsztatu.

Źródło: Bizol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę