Bezpłatna dezynfekcja samochodów w 4Mobility

4Mobility
2.4.2020
Reklama
Reklama

4Mobility uruchomiła usługę stanowiącą odpowiedź na zagrożenie infekcji koronawirusem. Klienci spółki mają możliwość zamówienia zdezynfekowanego auta bezpośredniego przed jego użyciem. Opcja ta dostępna jest we wszystkich lokalizacjach, w których działa aplikacja spółki. 4Mobility wspiera również aktywnie instytucje walczące z pandemią koronawirusa.

Od 30 marca br. spółka uruchomiła „pakiet tygodniowy”, dzięki któremu można w niższej cenie wynająć na 7 dni dowolne auto floty 4Mobility. Pojazd na życzenie klienta jest bezpośrednio przed rozpoczęciem usługi dezynfekowany i podstawiany bez dodatkowych opłat na wskazane miejsce. W zeszłym tygodniu 4Mobility uruchomiła „pakiet antywirusowy”, którego użytkownicy mają możliwość zamówienia świeżo zdezynfekowanego auta pod dom. Spółka udostępnia w ten sposób każdy rodzaj pojazdu, który jest aktywny w jej aplikacji. Opcja ta dostępna jest przy rezerwacji auta na minimum dwie doby. Realizacja usługi nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla klientów.

Reklama

Zgodnie z naszymi przewidywaniami obecnie obowiązują nałożone drogą rozporządzenia wytyczne dotyczące przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronowarusa w transporcie publicznym. Długo przed ogłoszeniem tych zasad rozpoczęliśmy prace nad podniesieniem poziomu bezpieczeństwa naszych klientów. W rezultacie regularnie dezynfekujemy nasze auta. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty rozwiązanie w postaci pakietu antywirusowego, które daje użytkownikom naszej aplikacji komfort psychiczny i pewność, że wynajmowane auto jest bezpieczne. Tego typu rozwiązanie powinno dać możliwość sprawnego przemieszczania się osobom, które muszą wychodzić z domu, np. w sprawach zawodowych, ale potrzebują mobilności na poziomie wyższym niż oferowany przez działająca w trybie świątecznym komunikację miejską – mówi Paweł Błaszczak, prezes 4Mobility.

W ramach wsparcia dla instytucji walczących ze skutkami pandemii, 4Mobility bezpłatnie użycza swoje auta instytucjom zaangażowanym w walkę z koronawirusem. Spółka współpracuje głównie z placówkami medycznymi. Jednocześnie 4Mobility wspiera akcję #drukujemydlamedyków. Jest to inicjatywa firmy HugeTECH oraz Podkarpackiego Centrum Innowacji, polegająca na produkcji przyłbic ochronnych dla służb medycznych z wykorzystaniem drukarek 3D. Auta rzeszowskiej floty spółki dostarczają przyłbice służbom medycznym na terenie Podkarpacia.

Reklama

Pandemia koronawirusa spowoduje pewne przewartościowania w relacjach międzyludzkich i coraz większą rolę odgrywać będzie solidarność. Jako spółka odpowiedzialna społecznie, staramy się wpisywać w ten kierunek i realnie pomagać społecznościom, w których jesteśmy obecni z naszymi usługami. Dlatego też wspieramy lokalne inicjatywy dedykowane ochronie zdrowia. Stale monitorujemy sytuację i nie wykluczamy kolejnych projektów tego typu – deklaruje Paweł Błaszczak.

Źródło: 4Mobility

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama