Bezpiecznie na targach

14.8.2014
Reklama
Reklama

Pierwsze Targi Auto Expo Parts, Tires & Service w dużej mierze poświęcone będą szeroko pojętemu bezpieczeństwu w motoryzacji.

Na stoiskach prezentowana będzie kompleksowa oferta krajowych i zagranicznych firm z branży motoryzacyjnej, w tym części zamienne do aut i motocykli, instalacje samochodowe, opony, felgi czy płyny.

Reklama

Nie zabraknie też akcesoriów i części do pojazdów ciężarowych i terenowych, a także wyposażenia dla warsztatów, w tym narzędzi i odzieży roboczej. Części wystawienniczej towarzyszyć będzie rozbudowany program merytoryczny organizowany pod hasłem „Bezpieczeństwo i jakość – w serwisie, częściach zamiennych i relacjach handlowych”. Ponadto, równolegle odbywać się będą Dni Bezpieczeństwa przygotowane we współpracy z Polską Izbą Motoryzacji, podczas których zwiedzający będą mogli skorzystać na przykład z symulatorów jazdy i dachowania.

Ponadto, będzie też okazja, by nałożyć alkogogle, które mają uświadomić kierowcom, jak zmienia się koordynacja wzrokowo-ruchowa pod wpływem alkoholu, a także skorzystać z możliwości darmowego sprawdzenia technicznego swojego auta. Targi Auto Expo Parts, Tires & Service organizowane są w dniach 11-13 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Patronami honorowymi wydarzenia są Instytut Transportu Samochodowego, Polski Związek Motorowy oraz Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie, a merytorycznym - Polska Izba Motoryzacji.

Reklama

Więcej na temat targów i towarzyszących im Dni Bezpieczeństwa znajduje się na www.auto-expo.pl.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama