Autoryzowany dealer IVECO uruchomił nowy oddział

IVECO uruchomił nowy oddział Iveco

Autoryzowany dealer IVECO, firma TIRMET Sp. z o.o. uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO. 

W dniu 01 września 2023 roku nastąpiło oficjalne otwarcie drugiej, całkowicie nowej placówki TIRMET Sp. z o.o. zlokalizowanej w Gręzowie pod Siedlcami. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej drogi krajowej nr 2 łączącej Warszawę z Terespolem.  

W wyróżniającym się nowoczesną architekturą przestronnym obiekcie, prowadzona jest sprzedaż nowych modeli IVECO, reprezentujących rodziny pojazdów lekkiej i średniej ładowności. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich rodzajów pojazdów marki IVECO.

Budynek serwisu wraz z częścią magazynową dysponuje powierzchnią 1500 m2 i mieści 10 stanowisk naprawczych, do których dostęp zapewnia 5 bram przejazdowych. Dodatkowe, 11 stanowisko, ma formę ścieżki diagnostycznej i dysponuje oddzielnym kanałem rewizyjnym. Przestronna część biurowa oferuje ponad 1000 m2, na których oprócz pomieszczeń administracyjnych przygotowano także Biuro Obsługi Klienta oraz Strefę Klienta, w której w komfortowych warunkach można spędzić czas konieczny na wykonanie zleconych usług i odbiór pojazdu. Klienci placówki w Gręzowie mają do dyspozycji także wygodny parking zarówno dla pojazdów ciężarowych, jak i aut osobowych.

O kompleksową obsługę Klientów dba wykwalifikowana kadra techniczna obsługująca serwis i magazyn części, a także zespół handlowców zajmujący się doradztwem oraz sprzedażą nowych pojazdów, zgodnie z posiadaną autoryzacją.

Wartym podkreślenia jest fakt, że realizując inwestycję związaną z budową swojego nowego oddziału, firma TIRMET postawiła na liczne nowoczesne i proekologiczne rozwiązania. Obejmują one montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 50 kW, a także zastosowanie zespołu trzech pomp ciepła o łącznej mocy 115 kW do ogrzania budynku oraz sześciu kolektorów słonecznych odpowiedzialnych za podgrzewanie wody. Instalacja nawiewno-wyciągowa umożliwia odzysk ciepła za pomocą rekuperacji.

Woda deszczowa może być zbierana i wykorzystywana do celów gospodarczych dzięki zbiornikowi o pojemności 100 m3. Utratę ciepła ograniczono do minimum poprzez zastosowanie nowoczesnych i skutecznych materiałów izolacyjnych. Dobry dostęp światła dziennego do wnętrza hali serwisowej zapewniają rozbudowane świetliki dachowe oraz częściowo przeszklone bramy wjazdowe, co w znacznym stopniu ogranicza zużycie energii elektrycznej do oświetlenia przestrzeni. Ekologiczne i energooszczędne oświetlenie zamontowane w całym budynku jest oparte na technologii LED.  

Rodzinna firma TIRMET, zajmująca się kompleksowymi naprawami oraz serwisowaniem pojazdów ciężarowych, powstała w 1997 roku w Międzyrzecu Podlaskim. TIRMET jest związany z marką IVECO od roku 2012, najpierw jako subdealer, a od marca 2021 jako autoryzowany dealer z autoryzacją na sprzedaż pojazdów IVECO gamy lekkiej i średniej oraz serwis pełnej gamy pojazdów. TIRMET prowadzi także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, a od 2005 roku należy do elitarnego grona Europejskiego Zrzeszenia Warsztatów „LS”. 

Żródło: Iveco

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę