Automechanika Frankfurt nawiązała współpracę z ADS

Messe Frankfurt
31.8.2022

Przed zbliżającymi się targami Automechanika Frankfurt organizator ogłosił nawiązanie współpracy z Association of Diesel Specialists (ADS) – stowarzyszeniem specjalistów ds. silników Diesla.

Stowarzyszenie specjalistów ds. silników wysokoprężnych jest wiodącym na świecie stowarzyszeniem w branży silników wysokoprężnych i szczególnie skupia się na serwisowaniu układów wtrysku paliwa. Członkami stowarzyszenia są niezależne warsztaty specjalizujące się w obsłudze układu zasilania olejem napędowym (wtrysku, układu paliwowego, regulatora i turbosprężarki), a także producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz producenci i sprzedawcy części zamiennych.

Nowy międzynarodowy partner z motoryzacyjnego rynku części zamiennych dodatkowo podkreśli znaczenie Automechaniki Frankfurt jako międzynarodowego miejsca spotkań. – Jest to szczególnie ważne, ponieważ pomaga nam osiągnąć nasz cel, jakim jest rozszerzanie współpracy na rynku amerykańskim – powiedział Olaf Mußhoff, dyrektor Automechanika Frankfurt.

W dniu 15 września br. w godz. 17:00–19:00 stowarzyszenie ADS organizuje dla wszystkich swoich członków spotkanie pod hasłem „ADS Get Re-Acquainted”. Udział w imprezie jest możliwy po wcześniejszej rejestracji.

Źródło: Messe Frankfurt

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę