Do pobrania majowy autoEXPERT

Majowy autoEXPERT do pobrania
5.6.2020

Ze względu na pandemię koronawirusa i utrudnione kontakty międzyludzkie udostępniamy wszystkim naszym Czytelnikom do bezpłatnego pobrania majowy numer naszego czasopisma.

Poniżej można bezpłatnie pobrać i obejrzeć na ekranie komputera lub w urządzeniach mobilnych majowe wydanie magazynu autoEXPERT.

>>Pobierz magazyn autoEXPERT 5/2020<<

W piątym tegorocznym numerze czasopisma przyjrzeliśmy się bliżej częściom zamiennym do samochodów ciężarowych, poruszyliśmy zagadnienie diagnostyki oraz Pass-Thru, a także zestawiliśmy ofertę rynkową testerów diagnostycznych. W numerze znajduje się ponadto dodatek tematyczny związany z blacharstwem i lakiernictwem. 

Zachęcamy do pobierania naszego magazynu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w nim wiele ciekawych treści, które mogą wspierać i inspirować w prowadzeniu dalszej działalności.

Zapraszamy do lektury!

Artykuł ukazał się w czasopiśmie

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę