Auto-Starter zmienił nazwę

Auto-Starter
3.1.2017

Firma Auto-Starter Kaszubowska Danuta przekształcona została w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie firma jest jedną z wiodących, polskich marek w branży aftermarket.

– Spółka pomyślnie i bez żadnych zastrzeżeń przeszła etap badania planu przekształcenia przez biegłego rewidenta wyznaczonego przez Sąd rejestrowy. Posiadamy pisemną informację o dokonanym wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd rejestrowy – informuje Adam Zdrojewski – dyrektor finansowy.

– Spółka powstała w wyniku przekształcenia będzie działać pod nazwą AS-PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, przy czym przez rok od daty zarejestrowania spółki będziemy używać dodatkowego oznaczenia „dawniej: Auto-Starter – Kaszubowska Danuta”. Powyższa zmiana organizacyjna nie będzie miała jakiegokolwiek negatywnego wpływu na należyte wywiązanie się z zawartych umów i zaciągniętych zobowiązań – podkreśla Adam Zdrojewski.

Reklama

100% polskiego kapitału

Przypomnijmy, AS-PL Sp. z o.o. to w stu procentach kapitał polski. Firma rodzinna. – Obecnie eksportujemy swoje produkty do niespełna 50 krajów świata. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży podzespołów elektromechaniki samochodowej. W lutym 2017 roku będziemy świętować 25. urodziny – mówi Tomasz Kaszubowski – wiceprezes zarządu.

Reklama

Dbałość o relacje z klientami

Istotną rolę w budowaniu marki na rynku międzynarodowym odgrywają relacje z klientami. – Dbamy o to, by nasze działania spełniały oczekiwania klientów. Wszystkim współpracownikom oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży. W roku minionym uruchomiliśmy bezpłatną infolinię i live chat, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. W celu udoskonalenia komunikacji stworzyliśmy aplikację AS-PL Catalogue z dostępem do oferty produktowej. Przygotowana została także wersja na urządzenia mobilne. Kolejne wsparcie stanowi oferta produktowa dostępna w katalogu TecDoc – wylicza Krzysztof Falk – kierownik działu informatyki.

Przyszłość

– Planujemy utrzymać obrany kierunek rozwoju firmy. Będziemy rozszerzać ofertę produktową, dostosowaną do oczekiwań branży aftermarket zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym – zapowiada Tomasz Kaszubowski – wiceprezes zarządu.

Źródło: Informacja prasowa Auto-Starter

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę