Auto-Starter zmienia nazwę

Auto-Starter
7.12.2016

Firma Auto-Starter Kaszubowska Danuta z początkiem nowego roku zostanie przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie firma jest jednym z wiodących, polskich producentów w branży aftermarket. Zatrudnia 190 osób i współpracuje z 49 krajami.

– Spółka pomyślnie i bez żadnych zastrzeżeń przeszła etap badania planu przekształcenia przez biegłego rewidenta wyznaczonego przez Sąd rejestrowy i obecnie oczekujemy na dokonanie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd rejestrowy. Planowany termin przekształcenia to 2 stycznia 2017 roku – informuje Adam Zdrojewski – dyrektor finansowy. I dodaje – Spółka powstała w wyniku przekształcenia będzie działać pod nazwą AS-PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, przy czym przez rok od daty zarejestrowania spółki będziemy używać dodatkowego oznaczenia „dawniej Auto-Starter – Kaszubowska Danuta”. Powyższa zmiana organizacyjna nie będzie miała jakiegokolwiek negatywnego wpływu na należyte wywiązanie się z zawartych umów i zaciągniętych zobowiązań.

Sto procent polskiego kapitału

Przypomnijmy, Auto-Starter – Kaszubowska Danuta to w stu procentach kapitał polski. To firma rodzinna, która specjalizuje się w produkcji rozruszników i alternatorów. 

– Obecnie eksportujemy swoje produkty do 49 krajów świata. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży podzespołów elektromechaniki samochodowej. W lutym przyszłego roku będziemy świętować 25. urodziny – mówi Tomasz Kaszubowski – dyrektor zarządzający.

Jakość na światowym poziomie

Auto-Starter Kaszubowska Danuta zajmuje się również regeneracją. – Stawiamy na wysokie normy jakościowe i trwałość produktu przyjmowanego do regeneracji. W tym roku uruchomiliśmy nową halę produkcyjną w Lubichowie, w okolicach Starogardu Gdańskiego. Powstają tam alternatory i rozruszniki, a także odbywa się ich regeneracja. Najnowocześniejsze testery pozwalają utrzymywać jakość produktów na najwyższym światowym poziomie – podkreśla Michał Czarzasty – dyrektor ds. produkcji.

Wszystkie procesy zarządzania realizowane są w oparciu o system jakości TÜV Rheinland (ISO 9001:2008).

Dbałość o relacje z klientami

Istotną rolę w budowaniu marki na rynku międzynarodowym odgrywają relacje z klientami. – Dbamy o to, by nasze działania spełniały oczekiwania klientów. Wszystkim współpracownikom oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży. Uruchomiliśmy bezpłatną infolinię i live chat, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. W celu udoskonalenia komunikacji stworzyliśmy aplikację AS-PL Catalogue z dostępem do oferty produktowej. Przygotowana została także wersja na urządzenia mobilne. Kolejne wsparcie stanowi oferta produktowa dostępna w katalogu TecDoc – wylicza Krzysztof Falk, kierownik działu informatyki.

Przyszłość

– Planujemy utrzymać obrany kierunek rozwoju firmy. Będziemy rozszerzać ofertę produktową, dostosowaną do oczekiwań branży aftermarket zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym – zapowiada Tomasz Kaszubowski.

Źródło: Informacja prasowa Auto Starter

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę