AS-PL zdobywa tytuł „Gazeli Biznesu 2020”

AS-PL zdobywa tytuł „Gazeli Biznesu 2020” AS-PL
22.12.2020

W dniu 21 grudnia 2020 roku ogłoszono listę firm, które otrzymały tytuł „Gazeli Biznesu 2020”. Wśród nich znalazła się AS-PL Sp. z o.o., która już po raz trzeci może szczycić się tak prestiżowym tytułem.

„Gazele Biznesu” to organizowany od 2000 roku najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że spółka AS-PL należy do elity dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Tytuł „Gazeli Biznesu 2020” otrzymała firma, która w ostatnich trzech latach odnotowała wzrost przychodów, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe, umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. Firma AS-PL zajęła pozycję o 248 miejsc wyżej niż przed rokiem.

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę