AS-PL z wyróżnieniem podczas gali „Gryf Gospodarczy 2021”

AS-PL z wyróżnieniem podczas gali „Gryf Gospodarczy 2021” AS-PL
2.11.2021

We wtorek 26 października 2021 r. w Operze Bałtyckiej odbył się finał XXII gali „Pomorskiej Nagrody Gryf Gospodarczy 2021”. Spośród 32 firm biorących udział w konkursie firma AS-PL znalazła się w gronie finalistów.

Spółka nominowana w kategorii „Lider Eksportu – średnie i duże przedsiębiorstwo” została wyróżniona specjalnym medalem oraz dyplomem.

medal i dyplom Gryf Gospodarczy

Nagrodę przedstawicielowi firmy wręczył Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz członkowie kapituły konkursowej. Marszałek podczas wystąpienia podziękował wyróżnionym firmom za ogromny wkład włożony w rozwój gospodarki  regionalnej oraz za promowanie odpowiedzialnego biznesu.

– Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że nasza firma została doceniona i znalazła się w gronie najlepszych pomorskich przedsiębiorstw oraz finalistów nagrody w kategorii „Lider Eksportu średnie i duże przedsiębiorstwo – powiedział Robert Snider, Dyrektor Marketingu w AS-PL Sp. z o.o. – Przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla naszej firmy szczególną nobilitacją i uznaniem, że poprzez dynamiczne rozwijanie naszej działalności eksportowej wpływamy jednocześnie na rozwój regionu pomorskiego – dodał Robert Snider.

Konkurs organizowany jest przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Źródło: AS-PL

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę