AS-PL UK Ltd. certyfikowanym członkiem IAAF

AS-PL
3.1.2018

AS-PL UK Ltd. dołączyła do federacji IAAF działającej na terenie Wielkiej Brytanii.

– Staliśmy się częścią organizacji motoryzacyjnej działającej na rynku brytyjskim. To dla nas zaszczyt. Współpraca będzie koncentrować się przede wszystkim na zabezpieczeniu przyszłości podmiotom funkcjonującym w obrębie rynku aftermarket. Razem będziemy działać na rzecz zrównoważonego rozwoju zarówno producentów, dostawców jak i dystrybutorów, grup zakupowych oraz warsztatów – mówi Tomasz Kaszubowski – Wiceprezes Zarządu AS-PL UK Ltd.

IAAF (The Independent Automotive Aftermarket Federation) założona została w 1930 roku. Głównym zadaniem federacji jest promowanie i zabezpieczenie przyszłości niezależnego rynku części zamiennych poprzez wsparcie działalności wszystkich jej członków i zapewnienie im korzystnej oferty w zakresie usług dostępnych na rynku. Więcej informacji: http://www.iaaf.co.uk/

AS-PL UK Ltd. powołana została w 2017 roku i stanowi część grupy kapitałowej AS-PL. Siedzibą Spółki jest Londyn. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

Źródło: AS-PL

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę