Arlon Graphics prezentuje folię do druku SLX®+

Arlon
14.10.2020

Nowy, wysokowydajny produkt winylowy firmy Arlon Graphics dostępny do zastosowań flotowych i samochodowych.

Folia na wszelkie warunki pogodowe i na każdą porę roku – o wyjątkowych właściwościach, dzięki którym cała Twoja flota i każdy jej pojazd znakomicie zyskają na wyglądzie.

– Arlon Graphics z przyjemnością przedstawia nową folię do druku SLX®+. Zaprojektowana do zastosowań w każdych warunkach, z doskonałą jakością druku, szybką aplikacją i łatwym usuwaniem, SLX®+ to prawdziwa ewolucja wydajności – powiedział Andrew Huddlestone, prezes EMEA, Arlon.

Ultra repozycjonowalny SLX®+ z zastosowaniem FLITE Technology®, z gwarancją na głębokie przetłoczenia i wyjątkową przyczepnością do wielu powierzchni powoduje, że instalacja jest bardzo łatwa i szybka, idealna do realizowania dużych ilości aplikacji na pojazdach floty.

Wysoka skuteczność nakładania w wysokich temperaturach, jak również nieznane dotychczas, pozytywne właściwości stosowania w niskich temperaturach, sprawiają, że ta folia samoprzylepna doskonale sprawdza się w szerokim zakresie temperatur. Ulepszone zostały wycinanie i wygładzanie, dzięki czemu nawet najmniejsze litery będą wyraźnie wyróżniały się na grafice Twojego pojazdu. Elastyczność wraz ze stabilnością wymiarową zapewniają idealne dopasowanie paneli graficznych. Połączenie SLX®+ z laminatem Series 3210 i pozwoli grafice zapewnić optymalną wydajność przez długi czas. Trwałość produktu SLX®+ stosowanego na zewnątrz pomieszczeń obliczana jest nawet na 10 lat (niezadrukowanej).

Od 14 października do 13 listopada 2020 roku możesz wygrać bezpłatny zestaw nowej, wysoko wydajnej winylowej folii wylewanej SLX®+ firmy Arlon. Dokonując rejestracji, masz szansę wygrać rolkę 1,37 × 4,50 m z pasującym laminatem.

Więcej inspiracji na temat SLX®+ znajdziesz tutaj, a pełna oferta oferta produktów firmy Arlon oraz informacje na ich temat dostępne są na stronie arlon.com.

Źródło: Arlon

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę