Arlon Graphics prezentuje folię do druku SLX®+

Arlon
14.10.2020
Reklama
Reklama

Nowy, wysokowydajny produkt winylowy firmy Arlon Graphics dostępny do zastosowań flotowych i samochodowych.

Folia na wszelkie warunki pogodowe i na każdą porę roku – o wyjątkowych właściwościach, dzięki którym cała Twoja flota i każdy jej pojazd znakomicie zyskają na wyglądzie.

Reklama

– Arlon Graphics z przyjemnością przedstawia nową folię do druku SLX®+. Zaprojektowana do zastosowań w każdych warunkach, z doskonałą jakością druku, szybką aplikacją i łatwym usuwaniem, SLX®+ to prawdziwa ewolucja wydajności – powiedział Andrew Huddlestone, prezes EMEA, Arlon.

Ultra repozycjonowalny SLX®+ z zastosowaniem FLITE Technology®, z gwarancją na głębokie przetłoczenia i wyjątkową przyczepnością do wielu powierzchni powoduje, że instalacja jest bardzo łatwa i szybka, idealna do realizowania dużych ilości aplikacji na pojazdach floty.

Wysoka skuteczność nakładania w wysokich temperaturach, jak również nieznane dotychczas, pozytywne właściwości stosowania w niskich temperaturach, sprawiają, że ta folia samoprzylepna doskonale sprawdza się w szerokim zakresie temperatur. Ulepszone zostały wycinanie i wygładzanie, dzięki czemu nawet najmniejsze litery będą wyraźnie wyróżniały się na grafice Twojego pojazdu. Elastyczność wraz ze stabilnością wymiarową zapewniają idealne dopasowanie paneli graficznych. Połączenie SLX®+ z laminatem Series 3210 i pozwoli grafice zapewnić optymalną wydajność przez długi czas. Trwałość produktu SLX®+ stosowanego na zewnątrz pomieszczeń obliczana jest nawet na 10 lat (niezadrukowanej).

Reklama

Od 14 października do 13 listopada 2020 roku możesz wygrać bezpłatny zestaw nowej, wysoko wydajnej winylowej folii wylewanej SLX®+ firmy Arlon. Dokonując rejestracji, masz szansę wygrać rolkę 1,37 × 4,50 m z pasującym laminatem.

Więcej inspiracji na temat SLX®+ znajdziesz tutaj, a pełna oferta oferta produktów firmy Arlon oraz informacje na ich temat dostępne są na stronie arlon.com.

Źródło: Arlon

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama