Anna Burakowska zostaje nową dyrektor generalną Continental Opony Polska

Anna Burakowska nową dyrektor generalną firmy Continental Continental

Z dniem 1 grudnia Anna Burakowska objęła funkcję dyrektor generalnej Continental Opony Polska. Na stanowisku zastąpiła Constantina Batscha, który od czerwca tego roku łączył obowiązki dyrektora sprzedaży rynków Europy Północnej oraz dyrektora generalnego w Polsce.

Anna Burakowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i obszarze zarządzania flotą. Swój staż zawodowy zdobywała w firmach takich jak Avis, Arval i Business Lease, gdzie sprawowała wiele funkcji związanych z obsługą klienta, zakupami, sprzedażą i marketingiem. Przed dołączeniem do zespołu Continental, Anna Burakowska przez blisko 5 lat związana była z firmą Toyota Central Europe, gdzie wdrażała usługi mobilne pod marką Kinto w Polsce i Europie Centralnej.

Cieszę się, że na mojej zawodowej drodze pojawiło się nowe wyzwanie. Choć branża automotive jest mi bliska, pierwszy raz będę miała okazję pracować w sektorze oponiarskim, stanowiącym jeden z podstawowych elementów niezbędnych do funkcjonowania motoryzacji. Continental zajmuje wysoką pozycję na polskim rynku i wraz z  całym zespołem będę podejmować działania mające na celu dalszy rozwój produktów i usług firmy.

Mówi Anna Burakowska.

Nowa dyrektor generalna będzie kierować strukturami firmy w Polsce oraz zarządzać rynkami eksportowymi.

Continental należy do liderów technologicznych w produkcji opon i oferuje szeroką gamę produktów dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i jednośladów. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, Continental wnosi znaczący wkład w bezpieczną, opłacalną i ekologicznie wydajną mobilność. Portfolio firmy obejmuje usługi w zakresie handlu oponami i zastosowań flotowych, a także cyfrowe systemy zarządzania oponami do pojazdów użytkowych.

Źródło: Continental

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę