DISTRIGO zachęca warsztaty samochodowe do wzięcia udziału w akcji I LOVE EUROREPAR

Akcja I LOVE EUROREPAR dla warsztatów Grupa Stellantis
12.8.2021

DISTRIGO – dystrybutor części zamiennych i innych produktów niezbędnych warsztatom samochodowym, wchodzący w skład grupy Stellantis, rozpoczyna akcję I LOVE EUROREPAR. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki EUROREPAR na rynku niezależnych warsztatów samochodowych poprzez przekazanie im 200 bezpłatnych pakietów części zamiennych oraz płynów eksploatacyjnych. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

Marka EUROREPAR to 60 grup towarowych, zawierających ponad 12 000 produktów. Oprócz części zamiennych są to także płyny eksploatacyjne, opony czy akcesoria, zapewniające możliwość serwisowania samochodów prawie wszystkich marek, pojawiających się na naszych drogach. Marka sukcesywnie wzbudza zainteresowanie rynku obsługi i napraw samochodów, a jej produkty pojawiają w kolejnych warsztatach i sklepach motoryzacyjnych.

Akcja I LOVE EUROREPAR to kolejne przedsięwzięcie DISTRIGO, dzięki któremu jeszcze więcej firm będzie mogło przekonać się o jakości produktów marki EUROREPAR.

W pakiecie DISTRIGO PACK, który trafi do wybranych warsztatów, znajdują się następujące produkty:

  • Płyn skoncentrowany do chłodnic 2 litry
  • Pióro wycieraczki + klipy 650 mm
  • Pióro wycieraczki + klipy 400 mm
  • Zestaw żarówek zapasowych H7 + H1+ inne
  • Preparat czyszczący do el. układu hamulcowego
  • FILTR PALIWA DIESEL OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95507489)
  • FILTR KABINOWY WĘGLOWY / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95527473)
  • FILTR OLEJU OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95526686)
  • Komplet 4 klocków hamulcowych przednich Opel Corsa E 1.0 90 KM

– Akcja I LOVE EUROREPAR to nasz kolejny krok w zakresie nawiązania współpracy z warsztatami samochodowymi, które nie miały jeszcze okazji przekonać się o zaletach produktów EUROREPAR. Aby otrzymać pakiet DISTRIGO PACK, wystarczy zarejestrować warsztat na stronie: https://iloveeurorepar.com/pl. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez przedstawiciela DISTRIGO, pakiet zostanie dostarczony do warsztatu przez jednego z Koordynatorów ds. Sprzedaży Części Zamiennych. Nie warto zwlekać z decyzją o rejestracji, ponieważ akcja trwa tylko do 31 sierpnia 2021 roku – wyjaśnia Piotr Karaszewicz, Dyrektor Części Zamiennych & Serwisu Groupe PSA w Polsce.

Więcej informacji na temat akcji I LOVE EUROREPAR znajduje się na stronie: https://iloveeurorepar.com/pl.

Źródło: Proautomotive

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę