AGRIFARM UTTO CL dla układów hydrauliczno-przekładniowych w maszynach rolniczych

AGRIFARM UTTO CL dla układów hydrauliczno-przekładniowych w Fuchs Oil Corporation
18.1.2022

Oleje UTTO to specjalna gama produktów FUCHS, która została stworzona w celu zapewnienia efektywnej pracy i niezawodności układów hydrauliczno-przekładniowych w maszynach rolniczych. W porównaniu z tradycyjnymi olejami przekładniowymi produkty z tej serii są bardziej uniwersalne, cechują się między innymi kompatybilnością z mokrymi hamulcami.

        

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, FUCHS stworzył AGRIFARM UTTO CL - zaawansowany środek smarny, który jest rozwiązaniem opracowanym specjalnie dla ciągników rolniczych. Oleje bazowe oraz dodatki, które wchodzą w skład tego wyrobu zostały dobrane w taki sposób aby produkt spełnił znaczącą liczbę norm technicznych, występujących w maszynach rolniczych. Dodatkowo może być stosowany zamiennie dla produktu AGRIFARM UTTO MP.

Powiązane firmy

Korzyści, które daje stosowanie AGRIFATM UTTO CL:

  • płynne i szybkie działanie układu hydraulicznego, zarówno podczas letnich upałów jak i przy niskich temperaturach otoczenia
  • skuteczna ochrona przed zużyciem elementów w układach, która minimalizuje ryzyko usterek
  • efektywna i cicha praca mokrych hamulców
  • zabezpieczenie antykorozyjne
  • zachowanie czystości wszystkich smarowanych elementów
  • kompatybilność z uszczelnieniami
  • uniwersalne zastosowanie

Źródło: Fuchs Oil Corporation

   

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę