AC przekazało maseczki higieniczne dla białostockiego szpitala

AC
1.4.2020
Reklama
Reklama

Firma AC przekazała Szpitalowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku 270 maseczek ochronnych.

Białostocki producent instalacji autogaz STAG, włącza się w pomoc w walce z epidemią koronawirusa. 270 maseczek ochronnych zakupionych przez spółkę trafiło w poniedziałek do Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku. Placówka jest obecnie szpitalem jednoimiennym zakaźnym w województwie podlaskim.

Reklama

Akcjonariusze AC nie po raz pierwszy dowiedli, że biznes to nie tylko ich własny interes. Zadbaliśmy w firmie o bezpieczeństwo pracowników, ale chcieliśmy także wspomóc innych w tej trudniej sytuacji. To test naszej odpowiedzialności i solidarności – podkreśla Anatol Timoszuk, prezes AC.

Spółka niezwłocznie po pojawieniu się koronawirusa w Polsce wprowadziła rygorystyczne procedury sanitarne. Obecnie część pracowników spółki pracuje zdalnie a w siedzibie firmy w Białymstoku obowiązują dodatkowe procedury związane z dezynfekcją, ograniczeniem kontaktów bezpośrednich i dostępem do firmy dla osób z zewnątrz. Pracownicy wykonujący swe zadania w budynkach spółki korzystają z maseczek ochronnych oraz płynów dezynfekujących. Są zobowiązani do zachowywania właściwych odległości, zarówno podczas pracy, jak i przerw.

Reklama

Źródło: AC

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama