63 nowe części termiczne DENSO

części termiczne DENSO DENSO

W drugim kwartale 2024 r. DENSO Aftermarket po raz kolejny rozszerzyło ofertę części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika dla rynku wtórnego, wprowadzając 63 nowe części jakości oryginalnego wyposażenia (OE).

Rozszerzenie składa się z 8 silników krokowych, 1 skraplacza, 7 sprężarek klimatyzacji, 1 dmuchawy kabinowej, 7 wentylatorów chłodnicy, 3 parowników, 2 rezystorów i 34 termostatów. Termostaty to nowa linia części DENSO na rynku wtórnym, wprowadzona do oferty w lutym tego roku. Nowe części mają łącznie 2655 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Citroen, Fiat, Peugeot, Renault i Toyota. Szczegółowe informacje o nowych częściach i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. 

Doświadczenie DENSO w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś – DENSO jest obecnie uznanym liderem w dziedzinie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Części termiczne DENSO są uznawane za wiodące na rynku: zarówno w sektorze motoryzacyjnym, gdzie są montowane jako części OE przez wiele głównych marek, jak również w domowych i przemysłowych zastosowaniach. 

Obecnie oferta DENSO w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji, termostaty oraz oleje sprężarkowe.

Źródło: DENSO

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę