3 nowe wycieraczki płaskie od Denso

denso
19.11.2019
Reklama
Reklama

Denso rozszerzyło ofertę wycieraczek o 3 nowe numery części jakości OE. Nowe wycieraczki płaskie są przeznaczone do pojazdów marek Toyota i Lexus.

Nowe wycieraczki mają 19 dodatkowych zastosowań w 226 tys. pojazdów marek Toyota i Lexus i zastępują 10 numerów części OE. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu Denso i katalogu TecDoc. Zastosowania znajdują się w poniższej tabeli:

Reklama

 

 

Reklama

Wycieraczki Denso

Wyjątkowa konstrukcja, materiały najwyższej jakości, produkcja zgodnie z najbardziej wymagającymi normami OEM – to cechy wycieraczek Denso, które zapewniają kierowcom bezpieczne, komfortowe pole widzenia, bez względu na pogodę. Wycieraczki Denso są montowane jako oryginalne wyposażenie przez czołowych producentów samochodów na całym świecie, m.in. w nowych modelach BMW X5 i X6, Land Rover Range Rover, Jeep Cherokee, w japońskich autach marek Lexus, Toyota, Honda, Mazda i Suzuki, koreańskich autach marek Hyundai i Kia oraz we wszystkich modelach Ferrari od 2008 roku. Dlaczego? Denso, jako jeden z wiodących w świecie producentów części i systemów samochodowych na pierwszy montaż jest pionierem zaawansowanych technologii wycieraczek. Wycieraczki Denso, zarówno szkieletowe, płaskie, jak i hybrydowe, łączą w sobie inteligentny design, jakościowe materiały i precyzyjne wykonanie, zapewniając lepsze wycieranie szyb i dłuższą żywotność.

Źródło: Denso

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama