200 klientów rywalizuje dalej w Jubileum

Inter Parts
20.5.2016

W dniu 15 maja zakończył się pierwszy etap Jubileum. Jednocześnie swój start miało kilkanaście kolejnych akcji w ramach promocji jubileuszowej.

Za nami pierwszy, czteromiesięczny okres promocji jubileuszowej Jubileum. W tym czasie klienci, prócz rywalizacji w głównej akcji sprzedażowej mieli okazję zdobywać nagrody w promocjach etapowych: 20% normy, 40% normy i 60% normy. Dodatkowo każdy zalogowany klient, który wykonał minimalny zakup na kwotę 2000 zł netto otrzymał pamiątkowy kubek i zegar ścienny z limitowanej kolekcji na 25-lecie firmy Inter Parts.

Stu najlepszych klientów w okresie 15.01-15.05 już wkrótce otrzyma podwójne zaproszenia na Galę Zwycięzców, która odbędzie się w dniach 2-4.09.2016 w Hotelu Tiffi***** w Iławie. Natomiast pierwszych dwustu klientów ma dalej szansę na główną wygraną w II etapie, który ruszył 16. maja.

To nie oznacza, że dla pozostałych klientów promocja się skończyła. Również w poniedziałek (16.05) wystartowały kolejne promocje indywidualne dostawców, będących patronami akcji jubileuszowej. Promocje dostawców, jak również akcje: 80% normy i planowana 100% normy są dostępne także dla tych klientów, którzy nie uzyskali miejsca wśród 200 klientów po pierwszym etapie oraz klientów, którzy dopiero teraz dołączyli do Jubileum.

Szczegóły akcji oraz bieżące na stronie www.promocje.interparts.pl.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę