Zestawy wkrętaków i końcówek wkrętakowych

Högert Technik
4.9.2020

Kategoria narzędzi mechanicznych marki Högert Technik została wzbogacona o nowe zestawy wkrętaków, przydatnych każdemu profesjonaliście, jak również niezbędnych w przydomowym warsztacie.

Na szczególną uwagę zasługuje zestaw, składający się ze 114 elementów, który oznaczony został indeksem HT1S099. Zestaw zawiera wkrętaki płaskie, krzyżowe, torx i kwadratowe, końcówki wkrętakowe na nasadce 1”, klucze sześciokątne, końcówki wkrętakowe precyzyjne, wkrętaki do nakrętek, wkrętaki precyzyjne, adapter do bitów oraz do nasadek. Wkrętaki i końcówki wkrętakowe wykonane zostały z wysokogatunkowej stali stopowej S2, natomiast dodatkowe akcesoria z wysokogatunkowej stali stopowej chromowo-wanadowej. Utwardzana i piaskowana końcówka robocza wzmacnia stabilność grota wkrętaków. Magnetyczny grot zwiększa precyzję i wygodę pracy.  

komplet wkrętaków

Wszystkie elementy zestawu są wyjątkowo trwałe, odporne na odkształcenia i uszkodzenia. Dwukomponentowa rękojeść posiada specjalnie formowaną powierzchnię antypoślizgową, zwiększającą siłę dokręcania.

Oprócz zestawu 114-elementowego, w portfolio znalazł się zestaw wkrętaków HT1S215 posiadający innowacyjną konstrukcję z przekładnią umożliwiającą pracę z przełożeniem 1:5 lub 1:1. Zawiera on 12 różnych końcówek wkrętakowych o długości 25 mm i profilu sześciokątnym 1/4”.

 

wkrętak

Na uwagę zasługuje również zestaw wkrętaków precyzyjnych HT1S272. Składa się on z 4 wkrętaków precyzyjnych płaskich oraz 2 krzyżowych. Rękojeść z obrotową nasadą gwarantuje szybką i wygodną pracę.

zestaw wkrętaków

Nowe zestawy wkrętaków dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od sierpnia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Źródło: Informacja prasowa Högert Technik

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę