AutoExpert
Reklama
Reklama

Zdobądź powołanie do Team Textar

Preview
Textar
14.5.2018
Reklama
Reklama

Do największego wydarzenia sportowego tego lata przygotowują się intensywnie zarówno zawodnicy, jak i kibice. Dołącza się do nich także koncern TMD Friction, który po raz pierwszy w historii ogłasza nabór do międzynarodowej kadry Team Textar.

Od 30 kwietnia do 15 lipca dystrybutorzy, mechanicy i zwykli kierowcy z całego świata stają przed szansą dołączenia do zespołu Team Textar. Wystarczy zaprojektować kartę ze swoim zdjęciem, aby - tak jak w popularnych seriach kolekcjonerskich - móc włączyć się do gry. TMD Friction oprócz dobrej zabawy gwarantuje uczestnikom wiele atrakcyjnych nagród.

Reklama

Punktem do wyrobienia swojej karty jest strona www.teamtextar.com Do jej uzyskania potrzebne jest zdjęcie, które można przesłać w postaci załącznika lub wykonanego „od ręki” selfie. Na tej podstawie program graficzny automatycznie „ubierze nas” w koszulkę Team Textar. Na zdjęcie można też nałożyć kilka zabawnych elementów, jak peruka czy okulary przeciwsłoneczne. Następnie wystarczy wybrać kraj, wymyślić swoją nazwę i dokonać rejestracji.

W trakcie trwania zabawy wylosowana zostanie „jedenastka” Team Textar. Powołane do niej osoby otrzymają jedną z nagród: Playstation 4 Pro VR, iPad Pro, Weber Genesis II Grill lub GoPro Hero 6. Pozostali mają szansę na otrzymanie jednej ze 111 piłek. Dodatkowo osoby, które oznaczą w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter) swoją kartę hastagiem #TeamTextar, biorą udział w losowaniu jedenastu słuchawek BeatsX.

Powiązane firmy

Reklama

- Sport powinien łączyć ludzi ponad wszystkimi granicami. Dzięki #TeamTextar jednoczymy ludzi z całego świata. Naszym celem jest nie tylko zwrócenie uwagi na ofertę, chcemy też poznać osoby, które na co dzień pracują z produktami Textar lub z nich korzystają. Niezależnie więc od tej roli poczujmy się jedną drużyną, którą połączył wybór wysokiej jakości i bezpieczeństwa - mówi Sabine Brühl, Group Creative Marketing Manager w TMD Friction.

Źródło: Texter

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama