Würth Polska prezentuje wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów

Würth Polska
20.10.2020
Reklama
Reklama

Wycieraczki pełnią ważną rolę w zachowaniu bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Odpowiednio dobrane poprawiają komfort jazdy nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Würth Polska prezentuje dostępne w wielu rozmiarach wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów, które pozwolą utrzymać czystość szyb, co poprawia widoczność, a w efekcie zwiększa bezpieczeństwo podróżowania.

Wycieraczki z oferty Würth Polska mają 8 punktów wsparcia, dzięki czemu zachowują dużą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach i dużych opadach atmosferycznych. Takie rozłożenie sił zapewnia także równomierną pracę. Szkielet elementu został wykonany z metalu o grubości 1,2 mm, łączonego nitami ze stali nierdzewnej, odpornymi na działanie korozji. Dzięki temu zachowuje kształt nie tylko przy większych prędkościach, ale także podczas silnych opadów.

Reklama

Pióra wycieraczek składają się w 60% z naturalnej gumy. Po zużyciu można je wymienić, dzięki czemu zmniejszamy koszty eksploatacji oraz dbamy o środowisko poprzez redukcję odpadów.

Wycieraczki są sprzedawane pojedynczo, w opakowaniach, które można ponownie zamknąć. Ułatwia to ich przechowywanie, a także umożliwia dopasowanie odpowiedniej długości oraz geometrii wycieraczki do każdego pojazdu. Do zestawu dołączona jest osłona profilu gumowego, a także cztery adaptery niezbędne do montażu. W ofercie Würth Polska znajdują się wycieraczki z czterema adapterami, adapterem przykręcanym śrubą i adapterem typu U.

Przed zamontowaniem wycieraczek należy dokładnie wyczyścić szybę, co może wydłużyć ich żywotność oraz pozwoli uniknąć zarysowań.

Reklama

Charakterystyka produktów:

  • szkielet: metalowy, grubość 1,2 mm,
  • łączenie: nity ze stali nierdzewnej,
  • pióra: 60% guma naturalna, grafitowana powierzchnia, wymienne.
Art. nr 5997 623 711-712, 5997 610 852-854 – długość: 500-700 mm (wersja z 4 adapterami). Źródło: Würth Polska

 

wycieraczki Würth Polska
Art. nr 5997 610 855-856 – długość: 800-1000 mm (wersja z adapterem przykręcanym). Źródło: Würth Polska

 

wycieraczki Würth Polska
Art. nr 5997 610 857-858 – długość: 900–1000 mm (wersja z adapterem typu U). Źródło: Würth Polska

Produkty są dostępne w e-sklepie, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Źródło: Würth Polska

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama