Würth Polska prezentuje wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów

wycieraczki Würth Polska Würth Polska
20.10.2020

Wycieraczki pełnią ważną rolę w zachowaniu bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Odpowiednio dobrane poprawiają komfort jazdy nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Würth Polska prezentuje dostępne w wielu rozmiarach wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów, które pozwolą utrzymać czystość szyb, co poprawia widoczność, a w efekcie zwiększa bezpieczeństwo podróżowania.

Wycieraczki z oferty Würth Polska mają 8 punktów wsparcia, dzięki czemu zachowują dużą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach i dużych opadach atmosferycznych. Takie rozłożenie sił zapewnia także równomierną pracę. Szkielet elementu został wykonany z metalu o grubości 1,2 mm, łączonego nitami ze stali nierdzewnej, odpornymi na działanie korozji. Dzięki temu zachowuje kształt nie tylko przy większych prędkościach, ale także podczas silnych opadów.

Pióra wycieraczek składają się w 60% z naturalnej gumy. Po zużyciu można je wymienić, dzięki czemu zmniejszamy koszty eksploatacji oraz dbamy o środowisko poprzez redukcję odpadów.

Wycieraczki są sprzedawane pojedynczo, w opakowaniach, które można ponownie zamknąć. Ułatwia to ich przechowywanie, a także umożliwia dopasowanie odpowiedniej długości oraz geometrii wycieraczki do każdego pojazdu. Do zestawu dołączona jest osłona profilu gumowego, a także cztery adaptery niezbędne do montażu. W ofercie Würth Polska znajdują się wycieraczki z czterema adapterami, adapterem przykręcanym śrubą i adapterem typu U.

Przed zamontowaniem wycieraczek należy dokładnie wyczyścić szybę, co może wydłużyć ich żywotność oraz pozwoli uniknąć zarysowań.

Charakterystyka produktów:

  • szkielet: metalowy, grubość 1,2 mm,
  • łączenie: nity ze stali nierdzewnej,
  • pióra: 60% guma naturalna, grafitowana powierzchnia, wymienne.
Art. nr 5997 623 711-712, 5997 610 852-854 – długość: 500-700 mm (wersja z 4 adapterami). Źródło: Würth Polska

 

wycieraczki Würth Polska
Art. nr 5997 610 855-856 – długość: 800-1000 mm (wersja z adapterem przykręcanym). Źródło: Würth Polska

 

wycieraczki Würth Polska
Art. nr 5997 610 857-858 – długość: 900–1000 mm (wersja z adapterem typu U). Źródło: Würth Polska

Produkty są dostępne w e-sklepie, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Źródło: Würth Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę