Nowa gama piór wycieraczek Eurorepar

Gama piór Eurorepar
11.5.2020

Nowa gama zawiera produkty pasujące do 2 000 różnych modeli samochodów (dla ruchu prawo i lewostronnego). Dzięki dołączonym różnym łącznikom montaż piór jest ułatwiony.

11 referencji płaskich piór wycieraczek przednich z zestawami łączników montażowych. W zależności od modelu do każdego pióra dołączone są 3, 4 lub 5 łączników, co bardzo zwiększa ilość możliwych zastosowań każdego pióra.

Produkt osadzony jest na trwałej konstrukcji ze stalowym szkieletem zapewniającym prawidłową krzywiznę pióra i jego dobre przyleganie do szyby. Spoiler zwiększa skuteczność wycierania przy jeździe z większymi prędkościami.

Należy rozważyć wymianę wszystkich trzech piór wycieraczek (przednich i tylnej) raz w roku, ponieważ zły stan piór wycieraczek może skutkować negatywnym wynikiem obowiązkowego badania technicznego pojazdu. Objawy świadczące o zużyciu piór wycieraczek to brudne smugi pozostające na szybie oraz głośna praca (piszczenie, "przeskakiwanie").

Źródło: Eurorepar

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę