Uniwersalny miernik cyfrowy Würth Polska w nowej cenie

Würth
20.3.2020
Reklama
Reklama

Multimetr to niezbędne urządzenie w pracy specjalistów z wielu branż – sprawdza się zarówno w warsztacie samochodowym, elektrycznym czy na budowie. W przeszłości do pomiaru różnych wielkości fizycznych używano kilku profesjonalnych urządzeń, ale współcześnie odchodzi się od tego na rzecz urządzeń wielofunkcyjnych. Korzystanie z jednego przyrządu nie tylko zwiększa komfort pracy, ale też znacznie oszczędza miejsce przeznaczone na ich przechowywanie. 

Miernik o niewielkim rozmiarze i wadze wyposażono w klawiaturę membranową oraz solidną obudowę z gumy, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem czy zanieczyszczeniem. Urządzenie umożliwia bezdotykowy pomiar: napięcia prądu stałego i zmiennego, oporności, przewodności, przeprowadzenia testu diod oraz automatyczne wykrywanie zakresu.

Reklama

Przewody pomiarowe zamontowano na stałe, a dzięki opcji zamocowania ich z tyłu miernika są one dodatkowo chronione przed uszkodzeniem i zapobiegają zranieniu się o końcówki pomiarowe. Urządzenie posiada funkcję Hold, która pozwala na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu LCD, co jest szczególnie przydatne, jeśli odczyt w trakcie pomiaru jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy. Do miernika dodawana jest zintegrowana latarka kieszonkowa LED. Urządzenie w promocyjnej cenie 95 zł netto dostępne jest do wyczerpania zapasów.

Charakterystyka produktu Art. nr 071553 370:

  • Wyświetlacz – LCD, maks. wskazanie 2000.
  • Zakres pomiarowy napięcie min./maks. – 0.5 V/AC-600 V/AC.
  • Min./maks. zakres pomiarowy napięcia 2 – 0.5 V/DC-600 V/DC.
  • Zakres pomiarowy oporu elektrycznego min./maks. – 0 Ohm-20 MOhm.
  • Kategoria zabezpieczenia nadnapięciowego – CAT III/1000V.
  • Stopień ochrony IP – IP 54.
  • Oznaczenie akumulatora/baterii –1,5 V Micro AAA.
  • Ilość akumulatorów/baterii – 2 szt.
Reklama

Źródło: Würth Polska

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama