TotalEnergies Lubrifiants i Point S łączą siły

TotalEnergies Lubrifiants i Point S łączą siły Point S

TotalEnergies Lubrifiants, globalny producent środków smarnych oraz firma Point S, niezależny dealer opon i sieci serwisów samochodowych, podpisali międzynarodową umowę serwisową.

Zgodnie z podpisaną umową firma TotalEnergies Lubrifiants będzie dostarczać swoje portfolio wysokowydajnych produktów motoryzacyjnych, w tym olejów silnikowych Quartz, do globalnej sieci niezależnych dealerów opon i warsztatów samochodowych Point S.

Strategiczne globalne partnerstwo jest wyrazem ambicji obu firm, aby oferować wiodące na rynku usługi i produkty premium dla kierowców, a także pomoże obu uczestnikom w planach dalszego międzynarodowego rozwoju. Niezależna sieć Point S składa się obecnie z 6 185 punktów sprzedaży w 51 krajach na pięciu kontynentach, podczas gdy TotalEnergies Lubrifiants jest obecna w 160 krajach i posiada 42 zakłady produkcyjne.

Jean Parizot, wiceprezes ds. motoryzacji w TotalEnergies Lubrifiants, powiedział  – Cieszymy się, że możemy połączyć siły z firmą Point S, i zaspokajać potrzeby członków ich sieci na całym świecie dostarczając im nasze marki premium, jednocześnie ucieleśniając motto naszego partnera: najlepsze usługi i produkty dla najlepszych klientów.

Nasze strategiczne globalne partnerstwo z TotalEnergies to doskonała okazja do spełnienia naszej obietnicy zaoferowania naszym klientom dostępu do produktów i usług premium. Jesteśmy zaangażowani w promowanie bezpiecznej jazdy i bezstresowych doświadczeń dla kierowców na całym świecie i cieszymy się, że możemy współpracować z naszym nowym partnerem w zakresie środków smarnych, aby urzeczywistnić tę wizję – dodał Fabien Bouquet, międzynarodowy dyrektor generalny Point S.

Źródło: Point S

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę