TotalEnergies Lubrifiants i Grupa Kapitałowa Inter Cars przedłużają długoterminową współpracę

Współpraca pomiędzy Inter Cars i TotalEnergies Lubrifiants TotalEnergies

Strategiczna współpraca pomiędzy Inter Cars SA i TotalEnergies Lubrifiants będzie kontynuowana przez co najmniej kolejne pięć lat. W dniu 7 czerwca 2024 r. w Czosnowie pod Warszawą zarządy obu spółek podpisały umowę przedłużającą dotychczasową współpracę na kolejne lata.

Współpraca Inter Cars i TotalEnergies Lubrifiants ma długą historię. Początkowo była organizowana lokalnie pomiędzy spółkami Inter Cars i TotalEnergies w poszczególnych krajach. W 2018 roku obie firmy postanowiły przenieść swoje relacje na wyższy poziom. W tym czasie podpisano międzynarodowe porozumienie, upoważniające do opracowania wspólnej strategii na poziomie europejskim. Wynikiem tej strategii był dynamiczny rozwój sprzedaży i bezpośrednia współpraca na 9 rynkach europejskich. Dziś, zgodnie z podpisaną umową, flagowe produkty TotalEnergies Lubrifiants będą mogły być dystrybuowane na wszystkich rynkach, na których Grupa Kapitałowa Inter Cars prowadzi swoją działalność.

To partnerstwo jest dowodem wzajemnego zaufania i dążenia do wspólnych celów. Jesteśmy przekonani, że rozszerzenie naszej współpracy przyniesie obopólne korzyści i pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientówMaciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Naszą siłą, jako wiodącego producenta środków smarnych, jest bezpośrednia obecność poprzez nasze filie we wszystkich krajach, w których Inter Cars prowadzi ekspansję. Możemy zatem silnie towarzyszyć Inter Cars poprzez naszą szeroką ofertę produktową oraz bliskość naszych zespołów sprzedaży i marketinguJean Parizot, Inland General Manager for TotalEnergies Lubrifiants.

Źródło: TotalEnergies

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę