Test dodatków Millers Oils EPP

26.5.2020

Millers Oils prezentuje film – test dodatków Millers Oils EPP zastosowanych w samochodzie z silnikiem benzynowym.

Millers Oils to wiodąca marka w sektorze motoryzacyjnym, dostarczająca wysokiej jakości oleje, smary i dodatki do paliw, do sklepów warsztatów w Wielkiej Brytanii, Polsce i na całym świecie. Dlaczego warto stosować dodatki Millers Oils  EPP? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ponad 30-letniemu doświadczeniu w środkach czyszczących układy smarowania silników, nasza gama EPP jest technicznie opracowana tak, aby działać harmonijnie z nowoczesnymi olejami silnikowymi. Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego warsztatu, który chce przewyższyć oczekiwania swoich klientów w kwestii dbania o kondycję podzespołów samochodu, a także tych, których dotyczy obostrzenie przepisów dotyczących emisji. Gama dodatków EPP została opracowana jako profesjonalny program do użytku zarówno w pojazdach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest skuteczna w wielu rodzajach pojazdów, niezależnie od wieku i przebiegu, i działaja pozytywnie nie tylko na oszczędność paliwa i emisję spalin, ale także – co istotne – na osiągi pojazdu.

Klienci odczują zauważalną różnicę w sposobie, w jaki ich samochód działa po usłudze w warsztacie: zyskiem jest wartość dodana i lojalność klientów. Gama dostępnych dodatków EPP zapewnia warsztatom i właścicielom warsztatów ważne, dodatkowe źródło dochodów. Poza tym, można zapronować klientom regularne stosowanie (dostępnych w warsztacie) innych dodatków do paliw Millers Oils przeznaczonych dla klientów detalicznych (ECOMAX), tak, by silniki ich samochodów już zawsze pracowały poprawnie. Wraz z wiekiem oraz przebiegiem wewnątrz układu paliwowego, skrzyni korbowej, w układzie dolotowym, elementach układu wydechowego zbierają się zanieczyszczenia, takie jak np. sadza, nagary, osady. Powoduje to stopniowe pogorszenie wydajności silnika, spadek osiągów, reakcji na „gaz”, często nawet niezauważone przez użytkownika.

Standardowy przegląd połączony z wymianą oleju silnikowego i filtrów często nie rozwiązuje problemu związanego z dyszami wtryskiwaczy, zanieczyszoną pompą paliwa, warstwą sadzy, nagaru czy szlamu oleju silnikowego. Zastosowanie Engine Flush wraz z DPF lub PPF Turbo & Exhaust Cleaner nie tylko usuwa powodujące tarcie zanieczyszczenia z pompy paliwa, listwy wtryskowej czy też dyszy wtryskiwaczy, ale także czyści turbo i układ wydechowy, poprawiając tym samym spalanie i redukując emisję spalin. Poprawiona zostaje tym samym ogólna jakość jazdy. Dodatki do paliwa EPP działają wszędzie tam, gdzie wchodzą w kontakt z nagarem. Oczyszczają wiele komponentów, pozwalając pracować im wydajniej.

Millers Oils zapewnia szkolenia dla właścicieli warsztatów i pracowników dotyczące gamy produktów EPP i ich właściwego użytkowania oraz oferuje wsparcie działu technicznego.

GAMA EPP:

  • MILLERS OILS EPP ENGINE FLUSH – bazujący na oleju dodatek czyszczący układ smarowania.

BENZYNA:

  • MILLERS OILS EPP PETROL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek typu „wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach benzynowych, z PPF (GPF) oraz bez PPF (GPF),
  • MILLERS OILS EPP PETROL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach benzynowych,
  • MILLERS OILS EPP PPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry cząstek stałych GPF w silnikach benzynowych, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

DIESEL:

  • MILLERS OILS EPP DIESEL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach Diesla,
  • MILLERS OILS EPP DIESEL FILTER PRIMER – produkt, który należy używać za każdym razem, gdy wymieniany jest filtr paliwa w silniku Diesla. Znacznie ułatwia jego wymianę. Czyści najpierw przewody filtra paliwa, a następnie układ paliwowy oraz wtryskowy,
  • MILLERS OILS EPP DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek do oleju napędowego typu „wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach Diesla, z DPF i bez DPF,
  • MILLERS OILS EPP DPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry DPF w silnikach Diesla, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

Gama EPP jest przeznaczona wyłącznie do profesjonalnego użytku w warsztatach – produkty są niedostepne w sprzedaży detalicznej.

Źródło: Millers Oils

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę