TecAlliance przyznał VIEROL certyfikat „Premier Data Supplier”

Vierol
29.7.2022

TecAlliance GmbH, dostawca wiodącego systemu katalogowego części zamiennych na niezależnym rynku części zamiennych, potwierdził znakomitą jakość danych udostępnianych przez marki należące do firmy VIEROL: VEMO, VAICO i ACKOJA i wyróżnił je znakiem jakości TecDoc „Premier Data Supplier”.

Tytuł „Premier Data Supplier” przyznawany jest tym dostawcom danych, którzy spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości danych produktów. TecAlliance wyróżnia jako „Premium Data Suppliers” tych producentów części zamiennych na rynku motoryzacyjnym, którzy dostarczają dokładne i kompletne informacje o produktach w katalogu TecDoc. Elektroniczny katalog TecDoc jest wiodącym na świecie katalogiem części zamiennych dla niezależnego rynku posprzedażowego oraz kluczowym medium dla sprzedawców części i warsztatów w identyfikacji części zamiennych. Nadanie statusu „Premier Data Supplier” jest ważnym potwierdzeniem jakości danych VIEROL AG, która stanowi także podstawę własnego katalogu elektronicznego dostępnego na www.vierol-shop.de.

TecAlliance przyznał VIEROL certyfikat „Premier Data Supplier” zdjęcie w treści artykułu


Nowy status „Premier Data Supplier” jest wyrazem uznania dla naszego zaangażowania jako dostawcy danych i dowodem na to, że nasze dane w szczególny sposób spełniają najwyższe standardy jakości. To wyróżnienie oznacza dla nas jednocześnie zobowiązanie do sprostania kolejnym zmianom i wymaganiom TecDoc oraz do dalszej intensywnej pracy nad poprawą jakości naszych danych w przyszłości” - mówi Anne Süß, Dyrektor Działu Data & Global Strategic Pricing.

Bardziej rygorystyczne zasady dotyczące jakości danych w odniesieniu do dalszej standaryzacji w celu jasnej i bardziej wiarygodnej identyfikacji części zamiennych, jak również surowsze wymogi dotyczące istotności danych, wymagały od zespołu Data Management firmy VIEROL dokonania rewizji wielu tysięcy rekordów danych. Parametry wydajności i KPI, które dla zachowania zgodności z certyfikacją muszą być nieustannie spełniane, wymagają ścisłej współpracy pomiędzy specjalistami ds. danych, produktów i IT w VIEROL AG.

Również w tym przypadku wyróżnia się świetna praca zespołowa”, kontynuuje Anne Süß. „Dział Data Management wraz z odpowiedzialnymi kolegami z TecAlliance połączył siły i osiągnął znakomity rezultat.”, podsumowuje Anne Süß. „Regularne spotkania w ramach wymiany z TecAlliance umocniły nas na naszej drodze i pozwoliły na zdobycie wiedzy“, podkreśla specjalistka w zakresie danych. 

VIEROL dostarcza użytkownikom ważnych informacji, które pomogą im szybko i łatwo znaleźć odpowiednią część zamienną. W szczególności rubryka EXPERT KITS+ ułatwia wyszukiwanie części. Zestawy naprawcze przekonują dzięki wysokiej jakości komponentom i zawartości ukierunkowanej na praktykę. Zestawy EXPERT KITS+ są idealnie dobrane i stworzone z myślą o łatwej identyfikacji i nieskomplikowanej naprawie.

Firma VIEROL AG wspiera TecAlliance w działaniach na rzecz podniesienia jakości danych w systemach katalogowych niezależnego rynku części zamiennych pojazdów i ustanowienia jednolitych standardów branżowych, aby nasi klienci mogli polegać na poprawności danych dotyczących części zamiennych. Znak jakości wzbudza jeszcze większe zaufanie do naszych marek jakościowych”, mówi Ibrahim Chahrour, Dyrektor Działu Marketing & Productmanagement.

Dla VIEROL AG wyróżnienie „Premier Data Supplier” jest już drugim sukcesem w odniesieniu do wymagań TecDoc. Już na początku roku specjaliści od części zamiennych marek VEMO, VAICO & ACKOJA mogli poinformować o wprowadzeniu w większej części listy katalogowej zdjęć 360°. Klienci nie tylko mogą zapoznać się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi danej części, ale także obejrzeć ją pod różnymi kątami czy dowolnie obrócić i powiększyć widok. Pozwala to zweryfikować, czy na pewno znaleziono właściwą część zamienną.

 

Informacja prasowa VIEROL AG

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę