Szybkie i bezpieczne czyszczenie

ATE
16.8.2018

W ofercie ATE dostępne są zestawy do czyszczenia kołnierzy felg oraz piast.

Zestaw do czyszczenia kołnierzy felg nr 5 

Zestaw do czyszczenia kołnierzy felg ATE to idealne narzędzi do szybkiego, bezpiecznego i ekonomicznego czyszczenia powierzchni przylegania felg. Przed montażem felgi zaleca się oczyszczenie powierzchni przylegania felgi do tarczy hamulcowej. Tylko w ten sposób można utrzymać ścisłe tolerancje między felgą i tarczą hamulcową.

© ATE

Zestaw ATE składa się z tarczy mocującej, która jest przeznaczona do standardowych wiertarek i tarczy czyszczącej. Tarcza czyszcząca wyróżnia się długim okresem trwałości a proces czyszczenia trwa zależnie od zabrudzenia tylko kilka sekund.

Zestaw do czyszczenia piast kół nr 6

Zestaw do czyszczenia piast kół z wybraniem to idealne narzędzi do szybkiego i bezpiecznego czyszczenia piast. Przed montażem tarczy hamulcowej należy dokładnie oczyścić powierzchnię przylegania piasty koła oraz wybranie. 

 

© ATE

Zestaw do czyszczenia piast kół nr 6 składa się z tarczy mocującej, która jest mocowana w wiertarce i tarczy czyszczącej. Pierścień cierny jest dokładnie dopasowany do różnych wybrań piast kół, a dzięki mimośrodowemu ruchowi umożliwia szybki proces czyszczenia. W kolejnym etapie roboczym należy oczyścić powierzchnie przylegania piast kół, w tym celu należy zastosować odpowiedni zestaw do czyszczenia piast.

Źródło: ATE

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę