AutoExpert
Reklama
Reklama

Rozwiązania i serwis współczesnych układów hamulcowych – szkolnie dla nauczycieli

Preview
22.7.2020
Reklama
Reklama

Firma ATE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, zmieniających się trendów i techniki motoryzacyjnej prowadząc szkolenia techniczne na każdym poziomie, tak aby przygotować warsztaty do serwisowania pojazdów wyposażonych w najnowsze technologie. Część warsztatowa ContiAcademy pozwola na przeprowadzenie licznych szkoleń praktycznych oraz teoretycznych.

Trenerzy z ContiAcademy uczestnicząc w licznych szkoleniach w centrali Continental, uzupełniają stale wiedzę bezpośrednio u źródła, zdobywając tym samym kompetencje do szkolenia pracowników serwisów oraz nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Continental dostarcza rozwiązania do wyposażenia pojazdów najnowszej generacji wchodzących właśnie na rynki motoryzacyjne. 

20.08.2020 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla wykładowców i nauczycieli praktycznej nauki zawodu w kierunku mechanika i elektromechanika samochodowa Rozwiązania i serwis współczesnych układów hamulcowych. Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne z elementami praktyki z obsługi układów i systemów hamulcowych.

Na szkolenie można zapisać się za pośrednictwem strony morecontinental.com.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Ate-hamulce

Reklama
Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama