Rozwiązania i serwis współczesnych układów hamulcowych – szkolenie dla nauczycieli

Rozwiązania i serwis współczesnych układów hamulcowych
22.7.2020

Firma ATE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, zmieniających się trendów i techniki motoryzacyjnej prowadząc szkolenia techniczne na każdym poziomie, tak aby przygotować warsztaty do serwisowania pojazdów wyposażonych w najnowsze technologie. Część warsztatowa ContiAcademy pozwola na przeprowadzenie licznych szkoleń praktycznych oraz teoretycznych.

Trenerzy z ContiAcademy uczestnicząc w licznych szkoleniach w centrali Continental, uzupełniają stale wiedzę bezpośrednio u źródła, zdobywając tym samym kompetencje do szkolenia pracowników serwisów oraz nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Continental dostarcza rozwiązania do wyposażenia pojazdów najnowszej generacji wchodzących właśnie na rynki motoryzacyjne. 

20.08.2020 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla wykładowców i nauczycieli praktycznej nauki zawodu w kierunku mechanika i elektromechanika samochodowa Rozwiązania i serwis współczesnych układów hamulcowych. Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne z elementami praktyki z obsługi układów i systemów hamulcowych.

Na szkolenie można zapisać się za pośrednictwem strony morecontinental.com. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: ATE

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę