Układy termiczne DENSO – 46 nowych części

22.4.2020
Reklama
Reklama

DENSO rozszerzyło program sprężarek i części do układów klimatyzacji o 46 nowych numerów części jakości OE, które mają łącznie 2325 zastosowań i zastępują 89 numerów części OE.

Rozszerzenie składa się z 12 kompresorów, 2 silników krokowych, 10 oporników, 11 przełączników ciśnienia i 11 zaworów rozprężnych. Nowe części mają łącznie 2325 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Fiat, Ford, Nissan, Opel, Subaru, Toyota i Volvo. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższych tabelach:

Reklama


Sprężarki Denso

Sprężarki Denso


 

 

 

 

 

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program części do układów termicznych DENSO

DENSO jest wiodącym producentem oryginalnych układów termicznych. Program części do układów klimatyzacji DENSO jakości OE obejmuje sprężarki klimatyzacji, skraplacze, osuszacze, parowniki, zawory rozprężne i przełączniki ciśnienia. Każda linia części zapewnia klientom rynku wtórnego szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Program części do układów chłodzenia silnika DENSO przeznaczony na rynek wtórny korzysta z tych samych, zaawansowanych i ekologicznych technologii, i obejmuje chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic i dmuchawy nawiewu kabiny.

Więcej informacji o częściach do układów termicznych DENSO można znaleźć w e-katalogu na stronie www.denso-am.pl lub w katalogu TecDoc.

Źródło: DENSO

 

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama