Firma Speedline Truck weźmie udział w targach NUFAM 2023

Speedline Truck weźmie udział w targach NUFAM 2023 Ronal Group

Firma Speedline Truck, wchodząca w skład Ronal Group, po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę obręczy aluminiowych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep podczas odbywających się w tym roku od 21 do 24 września targów pojazdów użytkowych NUFAM w Karlsruhe. Wystawiany asortyment będzie też obejmował niektóre modele obręczy do samochodów osobowych firmy Ronal.

Firma Speedline Truck przedstawi wybrane obręcze kute z metalu lekkiego w dm-Arena na stoisku A 401. Będzie to przykładowo SLT 3740 o wymiarach 17,5 x 6,75", pierwsza aluminiowa obręcz w tym rozmiarze z ET 0. Jest przeznaczona do naczep wykorzystywanych w budownictwie i transporcie. Umożliwia przy tym znacznie wyższy załadunek przy jednoczesnym utrzymaniu niższej masy koła.

Zaprezentowany zostanie także model SLT 3018 o wymiarach 22,5 x 11,75" z ET 120. Ta obręcz jest zgodna z najnowszym stanem techniki, a dodatkowo spełnia najwyższe wymagania branży pojazdów użytkowych. Za sprawą obciążalności 5000 kg może sprostać najbardziej rygorystycznym wytycznym zarówno w przypadku naczep, jak i ciągników.

Gwóźdź programu ma stanowić model SLT 3698 o wymiarach 22,5 x 9,75” do ciągników typu mega. Wprowadzając model SLT 3698, firma Speedline Truck wzbogaciła swoją ofertę obręczy kutych z metalu lekkiego dostosowanych do wszystkich wykorzystywanych w tym sektorze rozmiarów kół. Obręcz nadaje się nie tylko do ciągników niskopodwoziowych, ale także do innych zastosowań specjalnych.

Uzupełniać ekspozycję mają obręcze R64, CA1 i CA2 wchodzące w skład asortymentu firmy Ronal. Można je wykorzystywać m.in. w przyczepach kempingowych, przyczepach do samochodów osobowych i kamperach.

Cieszymy się, że mamy okazję po raz pierwszy uczestniczyć w targach NUFAM w Karlsruhe. Podczas tych wiodących targów pojazdów użytkowych, które stanowią miejsce spotkań przedstawicieli branży, nie tylko zyskamy możliwość interakcji z obecnymi klientami i partnerami, ale także będziemy mogli promować nasze produkty wśród nowych, potencjalnych kontrahentów. Takie wydarzenie to z naszego punktu widzenia także duża szansa na zaprezentowanie się branżowym profesjonalistom jako dostawca rozwiązań dla OEM, specjalistycznych punktów handlowych, flot i kierowców oraz wymianę informacji.

Andreas Pape, dyrektor sprzedaży w Speedline Truck.

Źródło: Ronal Group

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę