Ściągacz hydrauliczny do Forda Transita

15.9.2015

Czy masz problem przy demontażu i montażu elementów zawieszenia? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Duża gama urządzeń do piast, łożysk i tarcz hamulcowych jest dostępna w ofercie firmy Tesam S.C.

Najnowszym zestawem, który rozwiązuje ten znany mechanikom problem jest ściągacz do Forda Transita wyprodukowanego po 2006 roku. Zapytacie zapewne, co wyróżnia ten produkt i dlaczego zwykły młotek ma być od niego gorszy? A to dlatego, że używanie młotka przy pracy z elementami zawieszenia na dłuższa metę może powodować trwałe jego uszkodzenia. Nie mówiąc już o niewłaściwym montażu nowych części, który jest daleko od tego, co zakłada technologia napraw. Atutami produktu S0001715 jest uniwersalność, czas pracy, brak potrzeby demontażu całego zawieszenia (praca na aucie) i skuteczność, która jest zgodna z wszystkimi technologiami napraw samochodów.

Więcej informacji dotyczących obsługi, jak i zastosowań produktów na stronie http://www.tesam.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę