Reflektory OSRAM LEDriving do Volkswagena Golfa VII FL

Reflektory OSRAM LEDriving do Volkswagena Golfa VII FL OSRAM
8.9.2021

Firma OSRAM wprowadziła na rynek reflektory do Volkswagena Golfa VII po liftingu. Właściciele tego popularnego także na naszych drogach samochodu mogą legalnie poprawić zasięg reflektorów, a co za tym idzie także bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem zmiany świateł halogenowych na oparte na LED jest ich atrakcyjny wygląd. Montaż reflektorów LEDriving jest bardzo łatwy i nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej w aucie.

Reflektory OSRAM LEDriving do VW Golfa VII FL są dostępne w dwóch wersjach, różniących się szczegółami. Odmiana Black jest wykończona czarnymi akcentami, a GTI ma charakterystyczny, dla tej usportowionej odmiany kompaktowego auta z Wolfsburga, czerwony pasek w reflektorze. Dzięki temu właściciel samochodu może dopasować lampy do wersji, koloru lakieru oraz własnego gustu.

reflektory Volkswagen Golf VII po liftingu.jpg

Wszystkie funkcje oświetleniowe nowych lamp są realizowane za pomocą diod: światła mijania, drogowe, do jazdy dziennej, kierunkowskazy oraz pozycyjne. Dzięki temu kierowca może cieszyć się znaczną poprawą jakości światła. Porównując retrofity OSRAM do reflektorów halogenowych zapewniają one do 200% jaśniejsze światło (w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE) i o 100% bielsze niż w reflektorach z żarówkami H7. Zasięg po zmianie wzrasta nawet do 200 m przed samochodem, w trybie świateł drogowych. Lampy spełniają wymagania normy pyło- i wodoszczelności IP69K, dzięki czemu doskonale znoszą regularne czyszczenie wysokociśnieniowymi myjkami.

Nowe reflektory, podobnie jak wprowadzone wcześniej do Golfa VI i VII sprzed liftingu, mają 2-letnią gwarancję, a dzięki zastosowanej technologii trwałość źródeł światła jest znacznie wydłużona. Co ważne, zmiana nie pociąga za sobą konieczności montażu systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę