Produkt nominowany: WOW! ADAS Calibration System ACS CARS

PRODUKT ROKU 2020: WOW! ADAS Calibration System ACS CARS
10.6.2020

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę są coraz częściej stosowane w samochodach osobowych i dostawczych w celu poprawy bezpieczeństwa i komfortu pasażerów pojazdu. Niezależnie od tego, czy jest to kontrola odległości czy ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, systemy muszą być regularnie sprawdzane i kalibrowane, aby zapewnić dokładną i bezpieczną obsługę.

WOW! ACS CARS to w 100% kompatybilny, elastyczny i opłacalny system do kalibracji statycznej dla niezależnych warsztatów oraz warsztatów blacharskich i wulkanizacyjnych. Został tak zaprojektowany, by do obsługi wystarczyła jedna osoba. System pozwala na kalibrację w ciągu 10–15 minut, co w porównaniu z innymi systemami daje dużą oszczędność czasu. Umożliwia łatwą obsługę za pomocą dźwigni do podnoszenia kół manewrowych, ruchomego uchwytu tablicy kalibracyjnej z bezpiecznym mechanizmem sprężynowym (kalibracja kamery) i szybko regulowanego nośnika lasera (kalibracja radaru).

System jest elastyczny i dopasowany do wielu marek i rozmiarów pojazdów – od małych samochodów po dostawcze.

Würth Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
www.wurth.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę