PRODUKT ROKU 2018: LuK GearBOX – zestawy naprawcze do skrzyń biegów

Schaeffler
20.7.2018

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Dzięki zastosowaniu LuK GearBOX warsztaty nie muszą już zlecać naprawy skrzyń biegów zewnętrznym firmom. Teraz mogą samodzielnie przeprowadzić naprawę manualnych skrzyń biegów, a także skrzyń z podwójnym sprzęgłem oraz mechanizmów różnicowych.

Każdy z tych kompleksowych zestawów naprawczych powstał w wyniku długotrwałych analiz najczęstszych przyczyn usterek skrzyń biegów. Zestaw zawiera wszystkie części niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy.
W skład zestawu wchodzą elementy eksploatacyjne, takie jak uszczelki, pierścienie uszczelniające (O-ringi), uszczelniacze i łożyska skrzyni biegów, a także komponenty służące do usunięcia najpopularniejszych usterek.

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Obecnie dostępnych jest 36 zestawów LuK GearBOX, a Schaeffler planuje stałe poszerzenie oferty o kolejne zastosowania do skrzyń biegów w samochodach Ford, Renault, GM i Volkswagen.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę