Produkt nominowany: Pneumatyczny kątowy klucz udarowy DWSS 1/2 cala compact

Pneumatyczny kątowy klucz udarowy  DWSS 1/2 cala compact Würth Polska
5.7.2021

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Uniwersalny klucz udarowy DWSS 1/2 CALA COMPACT ma wytrzymałą obudowę aluminiową, ponadprzeciętną wydajność i wygodne funkcje. Zapewnia niezawodną pracę, bardzo wysoką wydajność i długą żywotność, dzięki mechanizmowi udarowemu wysokiej jakości. Ma odpowiedni stosunek mocy do masy, tzn. maksymalny moment luzujący 850 Nm przy masie zaledwie 1,4 kg.

Trójstopniowa regulacja mocy w lewo i w prawo ma wygodny przełącznik sterujący, który może być obsługiwany jedną ręką. Zapewnia to zawsze optymalną, łatwą w obsłudze regulację, odpowiednią do danego zastosowania. Wyjątkowo ergonomiczny uchwyt z miękkimi elementami chwytu i precyzyjnym spustem może być regulowany bez użycia narzędzi i blokowany co 45°. Dowolnie wybieralny kierunek przepływu powietrza wylotowego (zawierającego olej) można zawsze kierować daleko od użytkownika i przedmiotu obrabianego. Zalecany maksymalny rozmiar śruby to M14.

Würth Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
tel. 22 510 20 00

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę