PIT STOP dla akumulatorów

PIT STOP dla akumulatorów Clarios/VARTA
3.11.2020

Według danych ADAC akumulatory są odpowiedzialne aż za 42% wszystkich awarii i zajmują pierwsze miejsce z liczbą 3,7 mln zdarzeń.

Nie ma nic bardziej frustrującego niż nieplanowany postój przez awarię akumulatora w drodze do pracy, na ważne spotkanie czy urodziny ukochanej babci. Jeszcze bardziej denerwujący byłby fakt, gdyby stało się to tuż po odebraniu samochodu z przeglądu serwisowego.

Reklama

Niestety, takie nieoczekiwane usterki nie są niczym wyjątkowym! W zeszłym roku to właśnie akumulatory były najczęstszą przyczyną awarii. Według danych ADAC, największej organizacji na rynku motoryzacyjnym w Europie, są one odpowiedzialne aż za 42% wszystkich awarii i zajmują pierwsze miejsce z liczbą 3,7 mln zdarzeń. Jednak można ich w prosty sposób uniknąć.

Chroń przed nimi swoich klientów i zadbaj o ich zadowolenie, proponując im profilaktyczny test akumulatora. Test wykryje nieprawidłowości w działaniu akumulatora odpowiednio wcześnie, aby – w razie potrzeby – dokonać wymiany we właściwym czasie. Teraz będzie to jeszcze prostsze za sprawą  programu testowania akumulatorów.

Powiązane firmy

Reklama

Zarejstruj się tutaj.

Źródło: VARTA

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę